MMA PLKSWKSW: Piotr Szeliga dostał propozycję walki z Erko Junem!

KSW: Piotr Szeliga dostał propozycję walki z Erko Junem!

Piotr Szeliga (1-0) z niecierpliwością czeka na swój drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki. Były hokeista zamierza postawić wszystko na MMA. Pojawiły się propozycje od największych organizacji w naszym kraju, ale też nie brakował ofert z zagranicy.

Piotrek podczas ostatniej edycji Fight Exclusive Night wszedł w ostatniej chwili i był w tak zwanym co-main eventem. Bardzo krótki czas, nikła styczność z MMA, więc faworyt był jeden. Walka pokazała co innego! Były hokeista już na samym początku miał na deskach brata Pudzianowskiego. Ostatecznie walka zakończyła się po drugiej rundzie, gdy w przerwie narożnik i sam Krystian Pudzianowski poddali walkę.

Piotr Szeliga dostał propozycję od KSW. Zdradził kogo mu proponowano!

Piotr Szeliga (1-0) po ostatnim zwycięstwie związał się z grupą menedżerską Artnox Fight Sport. Kulturysta już w tym momencie dostał propozycję z organizacji KSW. W rozmowie z portalem mma bądź na bieżąco zdradził, że w KSW byłaby to walka z Erko Junem (3-1).

Erko Jun wszedł do zawodowego świata MMA dopiero w 2018 roku. Wcześniej, zajmował się sportami siłowymi i wyrobił sobie markę jednego z najpopularniejszych trenerów personalnych. W debiucie dla KSW zmierzył się z Tomaszem Oświecińskim i znokautował go już w pierwszej rundzie starcia.

Następnie zdemolował Popka Monstera. Natomiast w maju poprzedniego roku wyszedł do walki z bardziej doświadczonym Akopem Szostakiem. I tym razem pojedynek zakończył się zwycięstwem Juna – nokautem na Akopie już w pierwszej minucie starcia. Swoją ostatnią walkę 30-latek stoczył w Zagrzebiu, gdzie mimo pierwszej zawodowej przegranej pokazał się z dobrej strony. ”The Bountry Hunter” w stójce zdobywał znaczącą przewagę. Ostatecznie przesądziła kondycja i różnica wagi. Mariusz Pudzianowski w drugiej odsłonie wygrał przed czasem ważne starcie w Chorwacji.

Zobacz także:

Łukasz Lupa zapewnia, że ma charakter! Będzie zwycięstwo?

Zwycięzca PunchDown jest gotowy na trzecią walkę w FAME MMA. Piątego września czeka go niemałe wyzwanie

Szewcu pewny siebie! Będzie pierwsze zwycięstwo?

Zawodnik z Legnicy nie może doczekać się następnego starcia w FAME MMA. Podopieczny Eliasza Jankowskiego zmierzy się z Krystianem Wilczakiem