MMA PLArchiwumJurasJurkowski vs. Różalski na KSW? Juras zdradza co musiałoby się stać aby do tego doszło

Jurkowski vs. Różalski na KSW? Juras zdradza co musiałoby się stać aby do tego doszło

To jest zaskakująca informacja. Jak się okazuje największa organizacja w naszym kraju próbowała doprowadzić do starcia Łukasza Jurkowskiego z Marcinem Różalskim. ”Juras” wyznał, że nie wchodziło w grę takie zestawienie, bowiem przyjaźni się z ”Różalem” od wielu lat.

Juras

Jurkowski po długiej przerwie wrócił za sprawą pierwszej gali KSW na PGE Narodowym. Pokonał wtedy po całym dystansie Rameau Thierry Sokoudjou. Po tym starciu były jeszcze trzy walki. Ostatnia miała miejsce na KSW 61, gdzie musiał uznać wyższość Mariusza Pudzianowskiego.

”Juras” jest przede wszystkim uznanym komentatorem. Weteran MMA na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2 jako pierwszy zawodnik został wprowadzony do Hall of FAME.

Juras: KSW taki pomysł rzuciło, ale spadło to bardzo szybko!

Łukasz Jurkowski pojawił się w studiu ”FanSportu.pl”, gdzie wyjawił, że organizacja KSW miała pomysł jego starcia z Marcinem Różalskim. ”Juras” nie chciał takiej walki, ponieważ przyjaźni się z ”Różalem” od wielu lat. Co ciekawe ten pojedynek był brany pod uwagę drugiej gali KSW na Stadionie Narodowym.

Bym pomysł, który nie dotarł do mnie, a wiem, że KSW o nim rozmawiało, że z ”Różalem” miałbym się bić. To nie wchodziło w grę. My się przyjaźnimy wiele lat. Musieliby zapłacić horrendalne pieniądze, których nie jesteśmy warci. Ja to usłyszałem chyba od Artura Ostaszewskiego. KSW taki pomysł rzuciło, ale spadło to bardzo szybko, jak doszło do ”Różala”. Do mnie doszło trochę później.

”Różal” ostatni pojedynek na gali KSW 71 w Toruniu. Był to powrót do największej organizacji w naszym kraju. ”Płocki Barbarzyńca” formule K-1 zmierzył się z Erroelm Zimmermanem. Walka zakończyła się w drugiej rundzie. Wojownik z Płocka musiał uznać wyższość przeciwnika.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis