MMA PLArkadiusz WrzosekKSW: Arkadiusz Wrzosek chętny na walkę w MMA! Przeciwnikiem byłby Tomasz Sarara!

KSW: Arkadiusz Wrzosek chętny na walkę w MMA! Przeciwnikiem byłby Tomasz Sarara!

Arkadiusz Wrzosek nie zamierza się zatrzymywać, a przyśpieszyć! Nasz utalentowany kick-boxer nie wyklucza starcia w mieszanych sztukach walki. Wrzosek wskazał nawet potencjalnego przeciwnika, z którym zagwarantuje prawdziwą stójkową wojnę. Nie udało się doprowadzić do tego starcia w K-1, a może uda się w MMA?

Wrzosek

Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) w ostatnim pojedynku odnotował największy sukces w dotychczasowej karierze. Warszawianin podczas Glory 78 w Rotterdamie sprawił wielką sensację. Wrzosek w drugiej odsłonie znokautował faworyzowanego Badra Hari (106-16, 92 KO).

Wrzosek chętny na walkę z Sararą w MMA!

Fajerwerki gwarantowane! Arkadiusz Wrzosek podczas Oktagon Live zdradził, że jest otwarty na pojedynek w MMA. Byłoby to starcie z również typowym stójkowiczem. Wrzosek chciałby zmierzyć się z Tomaszem Sararą.

Jakby mi zrobili walkę w MMA z kickboxerem, to byśmy chyba nie musieli się umawiać, byśmy sobie oczko puścili i byśmy i tę walkę w kickboxingu stoczyli. Jest jedno nazwisko, z którym ja zawsze chciałem się zmierzyć. Kolega już zrezygnował ze startów kickboxerskich i zaczął swoją przygodę w MMA. Jestem mocno sfokusowany na swojej karierze w kickboxingu, natomiast jakiś przerywnik w postaci kickboxerskiej walki w MMA, by mi się na pewno bardzo podobał.

Sarara przeżywał ciężkie chwile, a już po pierwszej odsłonie wielu fanów zastanawiało się czy lekarz nie przerwie walki. Powodem były duże opuchlizny na twarzy naszego wojownika. Sarara przetrwał męczarnie, aby w trzeciej rundzie wykorzystać okazję i pokonać zdecydowanie bardziej zmęczonego – Filipa Bradaricia (5-4).

Zobacz także:

Marcin Różalski o konfidentach: Na tych galach walczą, trenują ich, oni powinni być gnani!

Marcin Różalski nie może zrozumieć jak w dzisiejszych czasach promowani są konfidenci. ”Różal” zapewnia, że aktualnie się im pomaga, a jego zdaniem powinni być gnani.

KSW: Tomasz Narkun nie może doczekać się następnej walki! Kto będzie rywalem mistrza?

Tomasz Narkun (18-4) nie zamierza długo czekać! ”Żyrafa” w mediach społecznościowych zdradził, że jest gotowy na następny bój. Narkun w najbliższym pojedynku będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po nieudanej próbie zdobycia pasa wagi ciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis