MMA PLKSWKSW 72: Emilia Czerwińska była bliska nokautu, ale ostatecznie wygrała na punkty. Świetna walka Polki [WIDEO]

KSW 72: Emilia Czerwińska była bliska nokautu, ale ostatecznie wygrała na punkty. Świetna walka Polki [WIDEO]

Emilia Czerwińska (2-0) pokonała Sarę Luzar-Smajić (4-2) jednogłośną decyzją podczas gali KSW 72 w Kielcach.

KSW 72 Emilia Czerwińska

Czerwińska mądrze zaczęła w stójce. Znakomita kickbokserka szukała okazji do kontry. Luzar-Smajić wywierała jednak presję. Chorwatka kilkukrotnie w swoich akcjach była bardzo skuteczna i trafiła Polkę. Na kilkadziesiąt sekund przed końcem rundy Czerwińska trafiła fenomenalnie w kombinacji dwóch ciosów. Jej rywalka padła na matę. Dołożyła kilka ciosów, ale nie skończyła przeciwniczki.

Czerwińska stikes right from nowhere 💥 | KSW 72

Co za szybkość Emilii Czerwinskiej 🌪 Oglądaj gale KSW na ▶️ Viaplay i KSWTV.

Posted by KSW on Saturday, July 23, 2022

Luzar-Smajić również w drugiej rundzie wywierała presję. “Guerreira” szła do przodu, ale była narażona na kontry Czerwińskiej. Zawodniczka Pepe MMA konsekwentnie poruszała się w prawą stronę i szukała kontry. Luzar-Smajić w połowie rundy weszła w klincz i starała się obalić Polkę. Czerwińska wybroniła się jednak i sama znalazła się na górze. Zawodniczka z Zielonej Góry już do końca rundy pozostała w dominującej pozycji.

Na początku trzeciej rundy Luzar-Smajić zaskoczyła Polkę. Zdołała ją obalić, ale w parterze nie była zbyt aktywna i po kilkudziesięciu sekundach sędzia podniósł walkę. W stójce Czerwińska pokazywała swoją świetną technikę kilkukrotnie trafiając.

Czerwińska mogła być dość spokojna o werdykt. Wygrała jednogłośnie – 29-27, 29-28, 29-28.

Zobacz także:

Cage Warriors 141: Michał Figlak wciąż niepokonany. Polak pokonał byłego mistrza

Michał Figlak (8-0) pokonał Agy’ego Sardariego (15-4) w pojedynku na gali Cage Warriors 141 w Londynie. Polak wygrał zdecydowanie na pełnym dystansie w starciu z byłym mistrzem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis