MMA PLKSWKSW 67: Dawid Śmiełowski z piekła do nieba. Przegrywał z Filipem Pejiciem, ale skończył go w samej końcówce walki! [WIDEO]

KSW 67: Dawid Śmiełowski z piekła do nieba. Przegrywał z Filipem Pejiciem, ale skończył go w samej końcówce walki! [WIDEO]

Dawid Śmiełowski (9-0) przegrywał z Filipem Pejiciem (15-7-2) na gali KSW 67 w Warszawie, ale ostatecznie pokonał go kończąć pojedynek w samej końcówce.

KSW 67 Dawid Śmiełowski

Pejić zaczął od niskich kopnięć, Śmiełowski odpowiedział wysokim, lecz przestrzelił. Chorwat nastawiał się na mocne ciosy, zaczynając od uderzeń na korpus. “Nitro” zasypywał rywala mocnymi uderzeniami. Polak z kolei próbował korzystać z dobrych warunków fizycznych i toczyć pojedynek w dystansie. Dobre trafił długim prawym. Pejić wchodził jednak ze swoimi ciosami bardzo mocno. Uderza obszernie wkładając w to dużo siły. “Królik” sprawiał mu jednak nieco problemów swoimi kopnięciami. Pejić zw końcówce kontrolował rywala trzymając klamrę za jego plecami.

Na początku drugiej rundy Śmiełowski trafił kopnięciem w krocze rywala co spowodowało krótką przerwę. Walkę wznowiono. Pejić mocno trafił Polaka i naruszył go. Chorwat ruszył za akcją by dobić rywala. “Królik” przetrwał nawałnicę i wrócił do pojedynku. Śmiełowski odpowiedział mocnym kopnięciem na tułów. Kilka mocnych ciosów Pejicia doszło jednak do szczęki zawodnika Ankosu MMA. Na domiar “Nitro” docisnął też Polaka do siatki. Chorwat raz po raz świetnie celował. Śmiełowski chciał sprowadzić, ale dał się odwrócić przeciwnikowi.

Zawodnicy od razu weszli w mocne wymiany. Niepokonany do tej pory Polak próbował wysokich kopnięć. Pejić zajmował miejsce w środku. Popisał się okrężnym kopnięciem. Potem wszedł z mocnymi ciosami, lecz również został trafiony przez “Królika”. Mimo wszystko Pejić przez pewien czas dociskał rywala do siatki. Na środku klatki Śmiełowski wyprowadzał kolejne niskie kopnięcia. Mocne ciosy z obu stron! Pejić być może czując zagrożenie taktycznie przeszedł do klinczu. Pojedynek ponownie przeniósł się na środek. Śmiełowski szedł do przodu z ciosami. Po jego potężnym ciosie rywal się przewrócił. “Królik” ruszył do potężnego ground&pound. Na kilka sekund przed końcem sędzia przerwał pojedynek!

Zobacz także:

Bellator 275 – wyniki i najlepsze akcje. Gegard Mousasi wciąż mistrzem [WIDEO]

Gala Bellator 275 w Dublinie już za nami. Nie zabrakło ciekawych walk i efektownych skończeń.

Jan Błachowicz solidaryzuje się z Ukrainą: Nie dla agresji, nie dla wojny!

Jan Błachowicz (28-9) postanowił zareagować w mediach społecznościowych. Były mistrz UFC w wadze półciężkiej solidaryzuje się z Ukrainą, która w czwartek nad ranem została zaatakowana przez Rosję.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis