MMA PLKSWKSW 65: Roman Szymański zdominował i skończył przed czasem Mateusza Legierskiego [WIDEO]

KSW 65: Roman Szymański zdominował i skończył przed czasem Mateusza Legierskiego [WIDEO]

Foto: KSW

Roman Szymański (15-6) pokonał Mateusza Legierskiego (7-1) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie na gali KSW 65 w Arenie Gliwice.

Szymański szybko ruszył na rywala i zaliczył skuteczne obalenie. Legierski bronił się w gardzie, ale wciąż leżał na plecach. Szymański zadawał zaś krótkie ciosy. W końcu sędzia nakazał zawodnikom wstać. Legierski próbował czegoś w stójce, ale szybko ponownie został przewrócony przez rywala. Szymański zdołał uzyskać pozycję boczną. Potem były mistrz FEN obijał też udo rywala kolanem. Legierski odwrócił jednak sytuację. Rzucił oponentem. Przez moment był za plecami rywala. Końcówka rundy toczyła się natomiast w klinczu.

Ciosów nie było zbyt wiele na początku rundy drugiej. Przed upływem minuty ponownie skuteczne obalenie zaliczył Szymański. Zawodnik Czerwonego Smoka od czasu do czasu atakował to korpus to głowę przeciwnika. Były też krótkie łokcie w jego wykonaniu. Szymański dobrze kontrolował rywala i pozostawał aktywny. Były pretendent do pasa KSW w dwóch kategoriach wagowych obijał przeciwnika. W końcówce rundy przyspieszył tempo zadawanych uderzeń. Z racji na brak odpowiedzi Legierskiego sędzia postanowił przerwać walkę.

Zobacz także:

Roman Szymański nie wyklucza walki z Mańkowskim! „Szymek” zdradził warunki potencjalnego starcia!

Najbliższa walka Romana Szymańskiego będzie dla niego dziesiątym pojedynkiem w federacji KSW. 28-latek postawił sobie cel, którym jest pas kategorii lekkiej. Ewentualne zwycięstwo nad Legierskim zdecydowanie przybliża “Szymka” do starcia o złoto. Co jednak w przypadku, gdy mistrzem dywizji będzie zawodnik z jego obecnego klubu czyli Borys Mańkowski?

Dana White chwali Gamrota: Spędził większość kariery w Europie, gdzie zniszczył każdego! Widzieliście?

Mateusz Gamrot (19-1) doceniony! Dana White wypowiedział się w bardzo pochlebnych słowach o naszym reprezentancie. ”Gamer” w sobotę stoczy czwarty pojedynek w największej organizacji na świecie. Były podwójny mistrz KSW w głównej karcie eventu w Las Vegas zmierzy się z Diego Ferreirą (17-4).