MMA PLKSWKSW 65: Michał Kita kończy Marka Samociuka już w 1. rundzie [WIDEO]

KSW 65: Michał Kita kończy Marka Samociuka już w 1. rundzie [WIDEO]

Foto: KSW

Michał Kita (21-13-1) pokonał Marka Samociuka (3-2) przez techniczny nokaut już w pierwszej rundzie na gali KSW 65 w Arenie Gliwice.

Zawodnicy zaczęli od wymiany ciosów i kopnięć na środku klatki. Kita wywierał presję na rywalu, ale Samociuk trafiał naprawdę mocno. Kita odczuwał jego potężne kopnięcia. “Masakra” ruszył więc po obalenie. Zdecydowanie bardziej doświadczony zawodnik spuszczał mocne łokcie na głowę przeciwnika. Atakował tweż potężnie pięściami. Kolejne ciosy bez odpowiedzi sprawiły, że sędzia musiał przerwać walkę

Reprezentant MMAsakra Gym przełamał się więc po dwóch porażkach. Wcześniej zawodnik ten przegrywał bowiem z czołowymi przedstawicielami wagi ciężkiej KSW – Philem De Friesem i Darko Stosiciem.

Zobacz także:

Roman Szymański nie wyklucza walki z Mańkowskim! „Szymek” zdradził warunki potencjalnego starcia!

Najbliższa walka Romana Szymańskiego będzie dla niego dziesiątym pojedynkiem w federacji KSW. 28-latek postawił sobie cel, którym jest pas kategorii lekkiej. Ewentualne zwycięstwo nad Legierskim zdecydowanie przybliża “Szymka” do starcia o złoto. Co jednak w przypadku, gdy mistrzem dywizji będzie zawodnik z jego obecnego klubu czyli Borys Mańkowski?

Dana White chwali Gamrota: Spędził większość kariery w Europie, gdzie zniszczył każdego! Widzieliście?

Mateusz Gamrot (19-1) doceniony! Dana White wypowiedział się w bardzo pochlebnych słowach o naszym reprezentancie. ”Gamer” w sobotę stoczy czwarty pojedynek w największej organizacji na świecie. Były podwójny mistrz KSW w głównej karcie eventu w Las Vegas zmierzy się z Diego Ferreirą (17-4).