KSW 49 jak zamówić PPV? Gdzie oglądać w TV i internecie?

Dwie walki, których stawką będzie pas mistrzowski. Ponadto mocne zestawienie w wadze ciężkiej oraz medialne starcie Jun vs. Szostak. Czas na KSW 49: Materla vs. Askham 2! KSW 49 jak zamówić PPV.

Kolejny raz organizatorzy Konfrontacji Sztuk Walki postanowili wybrać się do Ergo Areny, hali położonej na granicy Gdańska i Sopotu. Będzie to ósma impreza właśnie w tej arenie. KSW 49 to trzecia tegoroczna gala organizowana przez duet Kawulski & Lewandowski.

Rewanżowy bój Materla vs. Askham o mistrzostwo wagi średniej. Soldić vs. Kaszubowski w walce o tytuł kategorii półśredniej.

Dwie najważniejsze potyczki gali KSW 49 zapowiadają się wybornie. W głównej walce wieczoru Michał Materla postara się zrewanżować Scottowi Askhamowi za porażkę, którą poniósł w marcu 2018 roku na KSW 42. Anglik pokazał jednak, że w klatce KSW lubi szybko załatwiać swoje sprawy. Tym razem na szali znajdzie się zwakowany tytuł wagi średniej.

Do kolejnej obrony mistrzowskiego pasa w kategorii półśredniej przystąpi Roberto Soldić. Uwielbiany przez polską publiczność zawodnik zmierzy się z kroczącym od nokautu do nokautu Krystianem Kaszubowskim. Polak stanie przed największą szansą w karierze i z pewnością będzie dla Chorwata sporym wyzwaniem. W tej walce po prostu pachnie nokautem.

Pozostałe pojedynki gali KSW 49 również prezentują się okazale. W kategorii królewskiej Karol Bedorf powita w organizacji doświadczonego Damiana Grabowskiego. Charyzmatyczny Norman Parke w umownym limicie do 74 kg zmierzy się z byłym mistrzem KSW Arturem Sowińskim. Medialny pojedynek byłych kulturystów Erko Juna i Akopa Szostaka budzi wśród fanów wiele emocji zarówno pozytywnych jak i tych mniej przychylnych komentarzy. W wadze półciężkiej rękawice skrzyżują doświadczeni Thiago Silva oraz Martin Zawada. Antun Racić ponownie spotka się z Pawłem Polityło w walce w dywizji koguciej. Polak dobrymi występami zasłużył na rewanżową walkę z eksplozywnym Chorwatem. W karcie wstępnej czekają nas dwa równie ciekawe pojedynki. Andryszak vs. Henrique oraz Krakowski vs. Dubois.

Karta walk KSW 49:

Walka o pas wagi średniej 
83,9 kg/185 lb: Michał Materla vs. Scott Askham

Walka o pas wagi półśredniej 
77,1 kg/170 lb: Roberto Soldić vs. Krystian Kaszubowski

Pozostałe:
120,2 kg/265 lb: Karol Bedorf  vs. Damian Grabowski
74 kg/163 lb: Norman Parke vs Artur Sowiński
120,2 kg/265 lb: Erko Jun vs. Akop Szostak
93 kg/205 lb: Martin Zawada vs. Thiago Silva
61,2 kg/135 lb: Antun Račić  vs. Paweł Polityło
120,2 kg/165 lb: Michał Andryszak vs. Luis Henrique
70,3 kg/155 lb: Leszek Krakowski vs. Michael Dubois

Gdzie oglądać KSW 49 w internecie?

KSW stworzyło dedykowaną właśnie takim imprezom platformę internetową, na której możemy oglądać zupełnie legalnie wydarzenia organizowane przez KSW. Mowa o stronie KSWTV.com. Dostęp do usługi jaką będzie gala KSW 49 to 40 zł.

Na platformie KSWTV.com poza dostępem do transmisji gali na żywo w najwyższej jakości, otrzymujemy także możliwość zajrzenia okiem innych kamer. Mowa o kamerach umiejscowionych na backstage’u oraz w pokoju Ring Girls.

Co więcej, gala dostępna będzie przez 3 dni od momentu rozpoczęcia wydarzenia. Zatem można również obejrzeć wszystkie walki ponownie z odtworzenia i przewijać do ulubionych fragmentów. Na platformie KSWTV.com jest również możliwość wyboru komentarza. Dostępne są bowiem dwie wersje językowe – polska oraz angielska.

Drugą możliwością, by legalnie obejrzeć galę KSW 49 jest serwis IPLA.tv. Tam również dostęp do imprezy kosztować będzie 40 zł. Serwis nie ma jednak dodatkowych funkcji, które znajdziecie na KSWTV.com. Galę na IPLA.tv mogą obejrzeć wyłącznie ludzie znajdujący się na terenie Polski. KSW 49 jak zamówić PPV

Gdzie oglądać KSW 49 w telewizji?

Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą w telewizji specjalnie dedykowany temu wydarzeniu kanał. By móc na nim oglądać KSW 49 trzeba wykupić pakiet PPV w cenie 40 zł. By to zrobić należy podążać za instrukcją, która będzie widoczna na ekranie, po przełączeniu na dedykowany kanał lub skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta.

Klienci innych kablówek tj. Vectra, Inea czy UPC również będą mieć możliwość wykupienia PPV. By to zrobić trzeba skontaktować się z odpowiednim w zależności od kablówki, Centrum Obsługi Klienta.

Gala rozpocznie się o godzinie 19:00 czasu polskiego.