KSW 47 – jak zamówić PPV? Gdzie oglądać w TV i internecie?

Walka dwóch aktualnych mistrzów w starciu, którego stawką będzie pas wagi ciężkiej. Medialne starcie Mariusza Pudzianowskiego z Szymonem Kołeckim. Powrót Borysa Mańkowskiego oraz Damiana Janikowskiego. Czas na KSW 47: De Fries vs. Narkun!

Kolejny raz organizatorzy Konfrontacji Sztuk Walki postanowili wybrać się do łódzkiej Atlas Areny. Będzie to szósta impreza właśnie w tej hali. Ostatnim razem to właśnie tutaj byliśmy świadkami hitowej walki Khalidov vs. Narkun.

Tomasz Narkun przed szansą zdobycia drugiego tytułu, debiut Kołeckiego w starciu z „Pudzianem”

Na KSW 47 będziemy świadkami dziewięciu pojedynków. W walce wieczoru Phil De Fries w kolejnej obronie pasa zmierzy się z Tomaszem Narkunem. Aktualny mistrz wagi półciężkiej po dwóch zwycięstwach z Mamedem Khalidovem ma apetyt na drugi tytuł. W co-main evencie do klatki KSW po ponad półrocznej przerwie powróci Mariusz Pudzianowski. Motor napędowy KSW przywita w organizacji mistrza olimpijskiego Szymona Kołeckiego.

Po dłuższej przerwie powróci także Borys Mańkowski, który zmierzy się w walce z wieloma podtekstami zmierzy się z Normanem Parke. Jedno jest pewnie, będzie iskrzyło. W Federacji KSW zadebiutuje także legenda sportów walki Satoshi Ishii, który spotka się z byłym czempionem wagi ciężkiej, Fernando Rodriguesem. W kategorii średniej po porażce będzie starał odbudować się Damian Janikowski, który skrzyżuje rękawice z Aleksandarem Ilićem. Na spory doping będzie mógł liczyć Marcin Wrzosek. „The Polish Zombie” zawalczy z Krzysztofem Klaczkiem. Drugi występ w MMA zaliczy także Karolina Owczarz, która zmierzy się z Martą Chojnoską. Kartę walk otworzą starcia Gralka vs. Polityło oraz Kazieczko vs. Kopera.

Karta walk KSW 47:

Walka wieczoru:
120.2 kg: Phil De Fries vs. Tomasz Narkun – walka o pas mistrzowski wagi ciężkiej

Karta główna:
120.2 kg: Mariusz Pudzianowski vs. Szymon Kołecki
77.1 kg: Borys Mańkowski vs. Norman Parke
120.2 kg: Satoshi Ishii vs. Fernando Rodrigues
83.9 kg: Damian Janikowski vs. Aleksandar Ilić
65.8 kg: Marcin Wrzosek vs. Krzysztof Klaczek
56.7 kg: Karolina Owczarz vs. Marta Chojnowska
70.3 kg: Maciej Kazieczko vs. Bartłomiej Kopera
61.2kg: Dawid Gralka vs. Paweł Polityło

Gdzie oglądać KSW 47 w internecie?

KSW stworzyło dedykowaną właśnie takim imprezom platformę internetową, na której możemy oglądać zupełnie legalnie wydarzenia organizowane przez KSW. Mowa o stronie KSWTV.com. Dostęp do usługi jaką będzie gala KSW 47 to 40 zł.

Na platformie KSWTV.com poza dostępem do transmisji gali na żywo w najwyższej jakości, otrzymujemy także możliwość zajrzenia okiem innych kamer. Mowa o kamerach umiejscowionych na backstage’u oraz w pokoju Ring Girls.

Co więcej, gala dostępna będzie przez 3 dni od momentu rozpoczęcia wydarzenia. Zatem można również obejrzeć wszystkie walki ponownie z odtworzenia i przewijać do ulubionych fragmentów. Na platformie KSWTV.com jest również możliwość wyboru komentarza. Dostępne są bowiem dwie wersje językowe – polska oraz angielska.

Drugą możliwością, by legalnie obejrzeć galę KSW 47 jest serwis IPLA.tv. Tam również dostęp do imprezy kosztować będzie 40 zł. Serwis nie ma jednak dodatkowych funkcji, które znajdziecie na KSWTV.com. Galę na IPLA.tv mogą obejrzeć wyłącznie ludzie znajdujący się na terenie Polski.

Gdzie oglądać KSW 47 w telewizji?

Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą w telewizji specjalnie dedykowany temu wydarzeniu kanał. By móc na nim oglądać KSW 47 trzeba wykupić pakiet PPV w cenie 40 zł. By to zrobić należy podążać za instrukcją, która będzie widoczna na ekranie, po przełączeniu na dedykowany kanał lub skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta.

Klienci innych kablówek tj. Vectra, Inea czy UPC również będą mieć możliwość wykupienia PPV. By to zrobić trzeba skontaktować się z odpowiednim w zależności od kablówki, Centrum Obsługi Klienta.

Gala rozpocznie się o godzinie 19:00 czasu polskiego.