MMA PLBoksKolejny zawodnik UFC chce walki z youtuberem. Daniel Cormier: Proszę, walcz z nim!

Kolejny zawodnik UFC chce walki z youtuberem. Daniel Cormier: Proszę, walcz z nim!

Foto: Triller

Po efektownym znokautowaniu Bena Askrena, Jake Paul ma następnego chętnego do walki! To kolejny zawodnik UFC, który chce walki z popularnym youtuberem!

Do starcia tego i gotowości do rywalizacji z Jakiem Paulem namawia nawet były podwójny mistrz UFC, Daniel Cormier. Czy ta walka może się wydarzyć?

Kolejny zawodnik UFC chce walki z youtuberem. Daniel Cormier: Proszę, walcz z nim!

Przypominamy, że minionej nocy Youtuber Jake Paul znokautował byłego mistrza Bellator MMA i One Championship Bena Askrena w pierwszej rundzie po efektownym nokaucie w walce bokserskiej! Wszystko odbyło się w walce wieczoru gali Triller Fight Club w Atlancie :

Po tej wygranej Paula w mediach społecznościowych pojawił się kolejny zawodnik UFC, który chciałby skrzyżować rękawice w pięściarskim boju z youtuberem.

Zawodnikiem tym jest walczący na co dzień w wadze półciężkiej: Jimi Manuwa. Anglika do walki z Jakiem Paulem namawia nawet sam Daniel Cormier:

Jimi Manuwa najpierw wywołał Jake’a Paula do walki na Twitterze, a potem zaczepi go za pomocą wpisu, w którym youtuber zapytał o to, kogo teraz ma wysłać na sportową emeryturę:

Zobacz także:

UFC on ESPN 22 – wyniki

Kolejna gala UFC w Las Vegas i ponownie w rozpisce znalazł się Polak, tym razem Bartosz Fabiński. W walce wieczoru wystąpi zaś były mistrz wagi średniej.

Jan Błachowicz vs. Glover Teixeira na UFC 266

Wiadomo już kiedy Jan Błachowicz (28-8) po raz drugi będzie bronił pasa wagi półciężkiej. Polak wystąpi 4 września na gali UFC 266. Jego przeciwnikiem będzie zaś pretendent numer jeden w dywizji do 205 funtów – Glover Teixeira (32-7).

HYPE 1: Hejter znokautował Rafonixa w 7 sekund!

Prezentujemy wyniki gali Hype. Za nami walka wieczoru całej imprezy, w której kibice oglądali zawodników znanych z występów dla organizacji FAME MMA. Na przeciwko siebie stanęli Marcin “Rafonix” Krasucki i Mariusz “Hejter” Słoński.

Nokaut z walki Hejter vs Rafonix. FAME MMA opublikowało akcję kończącą super fight na gali HYPE [WIDEO]

Jesteście ciekawi jak wyglądał nokaut z walki Hejter vs Rafonix, do której doszło na gali HYPE 1? Na profilu organizacji FAME MMA na Facebooku pojawiło się wideo pokazujące, jak zakończyła się walka, która trwała… 7 sekund!