MMA PLMarcin NajmanKrzysztof Stanowski rozjeżdża Marcina Najmana: Biblia? Twoją Biblią jest książeczka czekowa!

Krzysztof Stanowski rozjeżdża Marcina Najmana: Biblia? Twoją Biblią jest książeczka czekowa!

Krzysztof Stanowski nazwał ten odcinek swojego autorskiego programu – Dziennikarskie Zero – najważniejszym. Dziennikarz i współwłaściciel Kanału Sportowego rozjeżdża w tym materiale Marcina Najmana.

Powodem tej tyrady jest angaż przez organizację MMA VIP byłego gangstera, lidera mafii pruszkowskiej – Andrzeja Z., ps. Słowik, który w sobotę został zaprezentowany jako “boss” organizacji MMA VIP.

Krzysztof Stanowski rozjeżdża Marcina Najmana: Biblia? Twoją Biblią jest książeczka czekowa!

Zatrudnienie “Słowika” w roli “bossa” MMA VIP odbija się szerokim echem w naszym kraju. “El Testosteron” wraz z właścicielami freakowej organizacji są krytykowani za wybielanie człowieka, który w latach ’90 niszczył życie porządnym ludziom i miał nawet zarzut uczestnictwa w zorganizowaniu zabójstwa komendanta głównego policji Marka Papały.

Dla Najmana jednak angaż gangstera to nie problem, wszak na MMA VIP 4 będzie bił się z innym gangusem – Miśkiem z Nadarzyna. “El Testosteron” powołując się na Bilblię i wybaczanie przez Jezusa czy papieża Jana Pawła II twierdzi, że Andrzej Z. także zasługuje na wybaczenie.

W tej sprawie Najman poczynił wpisy w mediach społecznościowych oraz nagrał odpowiedni film przedstawiający swój punkt widzenia:

Oburzony takim zachowaniem Najmana jest jego medialny wróg – Krzysztof Stanowski. Człowiek, który zyskuje w oczach coraz większej ilości osób w naszym kraju rozjechał argumentami “El Testosterona” w swoim najnowszym wydaniu programu “Dziennikarskie Zero”.

Jesteście ciekawi jego punktu widzenia?

Zobacz także:

Marcin Tybura wraca do klatki! To będzie duże wyzwanie! Widzieliście?

Marcin Tybura powraca do klatki! Najlepszy polski ciężki zawalczy na gali UFC Vegas 49, a jego rywalem będzie niebezpieczny stójkowicz, Jairzinho Rozenstruik.

Kielce nie chcą u siebie organizacji gali MMA VIP 4! Powodem współpraca z gangsterem i nie tylko! Co wy na to?

Jest przełom w sprawie organizacji gali MMA VIP 4! Kielce nie chcą u siebie wydarzenia promowanego nazwiskiem jednego z największych polskich gangsterów lat ’90!

Michał Andryszak vs. Geronimo dos Santos w walce wieczoru gali FEN 38

Geronimo dos Santos (44-23-1, 31 KO, 8 SUB) podejmie Michała Andryszaka (22-10, 14 KO, 7 SUB) podczas gali FEN 38: LOTOS Fight Night, która 22 stycznia odbędzie się w Arenie Ostrów. Będzie to walka wieczoru tej edycji. Bilety na galę FEN 38 zakupić można TUTAJ.