MMA PLMarcin NajmanKrzysztof Stanowski komentuje przegraną Najmana: Wciąż uważam, że bym przegrał!

Krzysztof Stanowski komentuje przegraną Najmana: Wciąż uważam, że bym przegrał!

Foto: Twitter / Krzysztof Stanowski

Marcin Najman nie będzie dobrze wspominał swojego ostatniego pożegnalnego pojedynku. Częstochowianin wystąpił w walce wieczoru pierwszej edycji MMA VIP. ”El Testosteron” w drugiej rundzie przegrał przed czasem z ”Taxi Złotówą”.

Marcin swoje największe szanse miał w pierwszej rundzie. 41-latek przy siatce szukał mocnego ciosu, ale przeciwnik nie zamierzał ryzykować. ”Taxi Złotówa” nie chciał nawiązać dłuższej wymiany. W drugiej rundzie Szymon Wrzesień wykorzystał widoczne zmęczenie rywala. Zadecydowały ciosy na korpus.

Krzysztof Stanowski komentuje przegraną Najmana!

Krzysztof Stanowski za pomocą twittera skomentował przegraną Marcina Najmana.

Najman przegrał? Spotkałem się z Taxi Złotówą ze 3-4 tygodnie temu. Niższy ode mnie, grzeczny chłopak. Mówię mu: – No jednak nie masz szans, sorry. No bo jak, taksówkarz na kogoś, kto całe życie ćwiczy i jest duuużo większy? Życie nie przestaje zaskakiwać. Gratulacje

Jak wróci to ponawiam dwa koła na Marcina:)

A tak serio: ja jeszcze ciosu nie zauważyłem, a sędzia już walkę przerwał. Dziwne to jakieś jak dla mnie. Inne mam wyobrażenie o mordobiciach spod remizy. Tak byśmy comebacków Rocky’ego nie nakręcili:)))))

Wciąż uważam, że bym przegrał

Zobacz także:

Piękny gest Taxi Złotówy po walce z Najmanem! Widzieliście?

Piękny gest Taxi Złotówy po minionej gali MMA VIP i znokautowaniu Marcina Najmana! Szymon Wrzesień postanowił w klatce wypromować zbiórkę na cel charytatywny!

Jest komentarz od Kubańczyka! Walka dalej zagrożona?

Jakub Flas ma poważną kontuzję! Wielu kibiców ma obawy, że walka o pas FAME MMA jest zagrożona. ”Kubańczyk” postanowił w mediach społecznościowych skomentować całą sytuację.