MMA PLFAME MMAFAME MMA 9: Jest komentarz od Kubańczyka! Kontuzja jest naprawdę poważna!

FAME MMA 9: Jest komentarz od Kubańczyka! Kontuzja jest naprawdę poważna!

Jakub Flas ma poważną kontuzję! Wielu kibiców ma obawy, że walka o pas FAME MMA jest zagrożona. ”Kubańczyk” postanowił w mediach społecznościowych skomentować całą sytuację.

W walce wieczoru zobaczymy starcie w kategorii ciężkiej. Drugi pojedynek w freakowej organizacji stoczy Popek Monster (4-4). ”Król Albanii” zmierzy się z również popularnym raperem – Patrykiem ”Kizo” Wozińskim.

Nie zabraknie pojedynków kobiet. Tym razem dwie. Starcie Zusje-Wybrańczyk wyłoni pretendentkę do pasa FAME MMA, która zmierzy się z Martą Linkiewicz (3-1).

Kubańczyk komentuje kontuzje: Ból jest naprawdę potężny! 

Jakub Flas jest kontuzjowany przed galą FAME MMA 9, która odbędzie się szóstego marca. ”Kubańczyk” zawalczy o pas, a jego przeciwnikiem będzie Marcin Malczyński. Reprezentant Uniq Fight Club podczas sparingów doznał poważnej kontuzji ucha. Sami zobaczcie.

kontuzja

”Kubańczyk” za pomocą mediów społecznościowych skomentował całą sytuację.

OFICJALNE INFO ODNOŚNIE MOJEJ WALKI…🤜🏻🤛🏻 Dzisiaj cały internet obiegła informacja o tym, że moja walka o pas w kategorii 84kg na @famemmatv stoi pod znakiem zapytania. Kilka dni temu doznałem bardzo bolesnej kontuzji uszu, która wynika z moich intensywnych przygotowań do walki. Niestety ja mam potężną tendencje i tworzą mi się tzw. kalafiory. Niefortunnie w tym samym momencie w jednym i drugim uchu pojawił się silny stan zapalny. Niestety pobranie osocza nie wystarczyło i moje uszy trzeba było pozszywać przebijając je w kilku miejscach na wylot. Ból, który mi towarzyszy jest naprawdę potężny (spać też jest bardzo ciężko), przyjmuje silne leki przeciwbólowe – tylko tak jestem w stanie funkcjonować. Natomiast jak poinformował mnie lekarz, jeśli będę dbał o rany w poniedziałek/wtorek będę mógł wrócić do treningu. Przez kilka ostatnich miesięcy zostawiłem na macie nie tylko krew i pot ale również całe serce i nawet jeśli miałbym te uszy urwane wyjdę do tej walki. Jestem w życiowej formie i idę wyrwać ten pas🙏🏻🔥Lampka wody z cytryną za wasze zdrówko, bo za moje chyba nikt nie wypił 😂 Dziękuje Wam za wsparcie i tysiące wiadomości❤️ Never give up #teamkubanczyk

Pełna karta walk FAME MMA 9:

Walka wieczoru:
Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs Patryk “Kizo” Woziński

Pozostałe:         
Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Blonsky
Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus
Zusje vs Kamila Pasiut
Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora
Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
Krystian “Krycha” Wilczak vs Aleksander “Sasza Model” Muzheiko
Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
Jakub Post vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek

Zobacz także:

Szef FAME MMA odpowiada na zarzuty Lil Masti! Po której stronie jesteście?

Krzysztof Rozpara skomentował ostatnie słowa Anieli Bogusz. Właściciele FAME MMA podczas konferencji prasowej poinformowali, że ”Lil Masti” zostaje pozbawiona pasa.

FAME MMA 9: Walka o pas zagrożona? Kubańczyk ma potworną kontuzję!

Szóstego marca odbędzie się FAME MMA 9, na której ma dojść do walki o pas. Jakub Flas za pomocą mediów społecznościowych poinformował o swojej potwornej kontuzji. W tej sytuacji pojedynek jest zagrożony?