MMA PLVIP MMAPiękny gest Taxi Złotówy po znokautowaniu Najmana! Oddaje wypłatę i promuje zbiórkę na cel charytatywny!

Piękny gest Taxi Złotówy po znokautowaniu Najmana! Oddaje wypłatę i promuje zbiórkę na cel charytatywny!

Foto: Facebook/ Taxi Złotówa

Piękny gest Taxi Złotówy po minionej gali MMA VIP i znokautowaniu Marcina Najmana! Szymon Wrzesień postanowił w klatce wypromować zbiórkę na cel charytatywny!

Przypominamy, że wczoraj na gali MMA VIP, Taxi Złotówa był przeciwnikiem Marcina Najmana, który stoczył swoją pożegnalną walkę w karierze.

Były pięściarz i jeden z najpopularniejszych zawodników sportów walki w Polsce przegrał swoje starcie przez TKO w drugiej rundzie ze szczecińskim taksówkarzem.

Akcja kończąca tamten pojedynek do sprawdzenia poniżej:

Piękny gest Taxi Złotówy po znokautowaniu Najmana! Oddaje wypłatę i promuje zbiórkę na cel charytatywny!

Po znokautowaniu “El Testosterona” pochodzący z Lęborka Youtuber zdecydował się na piękny gest. Po pierwsze, swoją gażę za walkę z Marcinem Najmanem przekazał na leczenie legendy kickboxingu w Polsce – Marka Piotrowskiego, ale to nie wszystko.

Taxi Złotówa w przemowie po walce promował zbiórkę na rzecz chorej Laury Paczuły, potrzebującej terapii genowej w walce z rdzeniowym zanikiem mięśni. Dziewczynka potrzebuje leku wartego 9 milionów złotych. Zbiórka prowadzona jest przez portal siepomaga.pl.

Link do zbiórki i możliwość wsparcia dziewczynki w walce z chorobą -> TUTAJ.

Zobacz także:

UFC 258: Kamaru Usman skończył Gilberta Burnsa w 3. rundzie [WIDEO]

Kamaru Usman (18-1) pokonał Gilberta Burnsa (19-4) przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie walki wieczoru gali UFC 258.

UFC 258 – wyniki

Kolejna numerowana gala UFC. Tym razem w walce wieczoru Kamaru Usman podejmuje Gilberta Burnsa.