MMA PLCiekawostkiKrzysztof Stanowski hipokrytą? Najman: Dlaczego nie przeszkadza ci GROMDA, gdzie są kryminaliści?

Krzysztof Stanowski hipokrytą? Najman: Dlaczego nie przeszkadza ci GROMDA, gdzie są kryminaliści?

Krzysztof Stanowski hipokrytą? Dziennikarzowi oraz współwłaścicielowi Kanału Sportowego hipokryzję właśnie wypomina Marcin Najman! Obaj panowie od kilku dni ponownie prowadzą na siebie medialną nagonkę.

Krzysztof Stanowski

Przyczynkiem do wznowienia konfliktu na linii Najman-Stanowski był angaż przez organizację MMA VIP byłego gangstera, który w latach ’90 przewodniczył zorganizowanej grupie przestępczej z Pruszkowa – Andrzeja Z. ps. Słowik.

Stanowskiemu – jak i dużej części społeczeństwa – nie spodobał się taki angaż i promowanie przez Najmana człowieka, który w poprzednim stuleciu niszczył życie wielu uczciwym ludziom.

Krzysztof Stanowski hipokrytą? Najman: Dlaczego nie przeszkadza ci GROMDA, gdzie są kryminaliści?

Najman jednak znajduje sprzeczność w postawie Krzysztofa Stanowskiego. Chodzi o organizację GROMDA, w której na gołe pięści walczą rzekomo kryminaliści po wyrokach, a jednym z właścicieli jest inny człowiek po wyroku – Mariusz Grabowski.

GROMDA to także organizacja wspólnika Stanowskiego – Mateusza Borka, z którym razem prowadzą Kanał Sportowy. Dlatego właśnie Stanowski nie zamierza wypowiadać się krytycznie o GROMDZIE.

“Chciałem cię w tym miejscu Stanowski zapytać – jak to jest, że tak bardzo przeszkadza ci Andrzej Zieliński, który odsiedział wyroki i chce wrócić do społeczeństwa, zająć się legalnymi interesami, bo ma taką możliwość i jak to jest, że tak bardzo ci to przeszkadza i odbierasz mu takie prawo, a jednocześnie nigdy nie słyszałem, abyś takie prawo odbierał zawodnikom GROMDA. Organizacji twojego wspólnika, gdzie zawodnicy także są w większości po wyrokach i są kryminalistami. Dlaczego nigdy na ten temat nic nie powiedziałeś? Mało tego, ty promujesz tę galę na swoim kanale! Dlaczego nigdy ci nie przeszkadzało, że twój wspólnik robi tę galę z pospolitym przestępcą, który odsiadywał wyroki za pospolite przestępstwa i krzywdził ludzi.”

Całość do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Jacek Murański cały czas dostaje wsparcie od kibiców: Jest Pan inspiracją, oby więcej takich ludzi!

Jacek Murański w 2021 roku budził bardzo duże zainteresowanie. Jak widać ”Muran” dalej wzbudza emocje. 52-latek na insta stories pokazał ciągle pojawiające się wiadomości od obserwujących. Murański może liczyć na spore wsparcie.

KSW 66: Tomasz Romanowski ma duże problemy ze zrobieniem wagi? Poprosił rywala i sztab o zmianę limitu!

Zmiana w karcie walk KSW 66. Nie chodzi jednak o roszady w poszczególnych zestawieniach, a o ich kategorie wagowe. Pojedynek Romanowskiego z Kaszubowskiego odbędzie się w limicie do 79kg.

Karwat o potencjalnym debiucie Abusa: Ma z nas największe doświadczenie w ulicznych bójkach!

Konrad Karwat piątego lutego zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Popularny strongman wystąpi na High League 2, gdzie zmierzy się z Mariuszem ”Super Mario” Sobczakiem. Karwat  wypowiedział się również o potencjalnym debiucie Dominika Abusa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis