MMA PLMurańskiJacek Murański cały czas dostaje wsparcie od kibiców: Jest Pan inspiracją, oby więcej takich ludzi!

Jacek Murański cały czas dostaje wsparcie od kibiców: Jest Pan inspiracją, oby więcej takich ludzi!

Jacek Murański w 2021 roku budził bardzo duże zainteresowanie. Jak widać ”Muran” dalej wzbudza emocje. 52-latek na insta stories pokazał ciągle pojawiające się wiadomości od obserwujących. Murański może liczyć na spore wsparcie.

Murański

Podczas FAME MMA 12 w Ergo Arenie doszło do pierwszej walki Murańskiego. Jacek zastąpił kontuzjowanego syna i w extra fightcie zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Co ciekawe była to walka w rzymskiej klatce, gdzie również dozwolone były uderzenia łokciem. Ostatecznie w czwartej rundzie Murański po kolejnym faulu został zdyskwalifikowany.

Murański wspierany przez kibiców!

Takich wiadomości jest naprawdę mnóstwo. Prawie każdego dnia Jacek Murański na insta stories pokazuje jakie wiadomości dostaje od kibiców.

Zobacz także:

Krzysztof Stanowski rozjeżdża Marcina Najmana: Biblia? Twoją Biblią jest książeczka czekowa!

Krzysztof Stanowski nazwał ten odcinek swojego autorskiego programu – Dziennikarskie Zero – najważniejszym. Dziennikarz i współwłaściciel Kanału Sportowego rozjeżdża w tym materiale Marcina Najmana.

KSW 66: Tomasz Romanowski ma duże problemy ze zrobieniem wagi? Poprosił rywala i sztab o zmianę limitu!

Zmiana w karcie walk KSW 66. Nie chodzi jednak o roszady w poszczególnych zestawieniach, a o ich kategorie wagowe. Pojedynek Romanowskiego z Kaszubowskiego odbędzie się w limicie do 79kg.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis