MMA PLFreak FightKarwat o potencjalnym debiucie Abusa: Ma z nas największe doświadczenie w ulicznych bójkach!

Karwat o potencjalnym debiucie Abusa: Ma z nas największe doświadczenie w ulicznych bójkach!

Konrad Karwat piątego lutego zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Popularny strongman wystąpi na High League 2, gdzie zmierzy się z Mariuszem ”Super Mario” Sobczakiem. Karwat  wypowiedział się również o potencjalnym debiucie Dominika Abusa.

Abus

Trzeba przyznać, że wielu kibiców chciałoby zobaczyć Abusa w freakowej organizacji. Ponadto jest duża szansa, że gwiazdor programu ”Googlebox. Przed telewizorem” zapewniałby tak zwane dymy. Abus w ostatnim czasie w mocnych słowach wypowiedział się o Danielu Majewskim. Czy dojdzie do walki? Tego nie można wykluczyć!

Karwat zapewnia: Ja i Krzysiek jesteśmy spokojni, a Dominik to wariat!

Konrad Karwat w rozmowie z Super Expressem wypowiedział się o potencjalnym debiucie Dominika Abusa. Przypomnijmy, że Karwat, Krzysztof Radzikowski i wspomniany Abus tworzą popularną Strong Ekipę.

Moim zdaniem federacja, która zatrudni Dominika, zrobi największą robotę na świecie. Ja i Krzysiek jesteśmy spokojni, a Dominik to wariat. Zarówno jeśli chodzi o wywiady, jak i walkę . Ma z nas największe doświadczenie w ulicznych bójkach. Prał się najwięcej z nas. Dominik ma propozycje z wielu federacji, ale ma dobrze prosperującą działalność gospodarczą, w której dobrze zarabia, więc trudno jest go skusić.

Zobacz także:

MMA VIP 4 oficjalnie nie w Kielcach! Najman z pałą w ręku zapowiada: To może gala w Pruszkowie?

Można to już napisać oficjalnie! Gala MMA VIP 4 ostatecznie nie odbędzie się w Kielcach! Rządzący miastem wycofują się z umożliwienia wynajęcia hali organizatorom imprezy, która zapowiedziana jest na dzień 25 lutego.

Żurom o sytuacji z Słowikiem: Jak ktoś odsiedział wyroki, wyszedł, no to co to za problem! Co wy na to?

Andrzej Żuromski dwudziestego piątego lutego stoczy swój drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki. ”Żurom” po konferencji został zapytany o niespodziewane ogłoszenie. Mowa o bossie MMA VIP, którym okazał się Andrzej Zieliński, ps. ”Słowik” – jeden z przywódców gangu pruszkowskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis