MMA PLKrwawy SportKrystian Rosa o rewanżu z Soroko: Dla mnie to nie jest jakiś żaden zawodnik! [WIDEO]

Krystian Rosa o rewanżu z Soroko: Dla mnie to nie jest jakiś żaden zawodnik! [WIDEO]

Krystian Rosa już dzisiaj stoczy swój następny pojedynek na gali Krwawy Sport 5. Zwycięzca turnieju The War zmierzy się z Łukaszem Wiśniewskim. Starcie odbędzie się w piąstkówkach.

Rosa
Foto: Rafał Lipiński - The War

Krystiana możecie dobrze pamiętać z ostatniego turnieju na gołe pięści w organizacji The War. Rosa w finałowym pojedynku pokonał Adama Soroko.

Krystian Rosa to zwycięca ostatniego turnieju The War w naszej.małej klatce zmierzy sie z uczestnikiem turnieju Wotore Łukaszem Wiśniewskim w piąstkówkach🔥👊 Szykuje się srogi ogień🔥🔥🔥

Rosa: Walczę, a od pajacowania są pajacyki!

Krystian Rosa w rozmowie z naszym portalem wypowiedział się o potencjalnym rewanżu z Adamem Soroko. Denis Załęcki nie tak dawno wspomniał, że takie zestawienie jest brane pod uwagę.

To znaczy wiesz. Dla mnie to nie jest jakiś żaden zawodnik. Właśnie ostatnio widziałem, gdzieś tam mówił na instagramie, że ze mną wygrał, bo on był zmęczony. Mamy mieć na następnej gali The War ja i Adam mamy walczyć o pas w rewanżu.

Zapytaliśmy Rosy czy jest zdziwiony, że największe zainteresowanie powstało przy Soroko, którego przecież pokonał w finale.

Nie, ja to tak mam, że się skupiam na sobie. Walczę, a od pajacowania są pajacyki.

Cały wywiad poniżej:

Zobacz także:

Nowe, nie znaliście! Pub Conora McGregora obrzucony podpalonymi butelkami z benzyną! Co wy na to?

Bardzo niepokojące informacje docierają do nas z Irlandii. Pub Conora McGregora został obrzucony podpalonymi butelkami z benzyną! W środku byli klienci!

Don Kasjo ostro o Najmanie! ”Król” wypowiedział się o sytuacji ze ”Słowikiem”! Widzieliście?

Kolejne znane persony zabierają głos w sprawie ostatniej konferencji MMA VIP. Nie sama konferencja wzbudziła tak skrajne odczucia w społeczeństwie, a informacja o angażu w federacji Andzeja “Słowika” Banasika. Swoje zdanie na ten temat wyraził włodarz Prime Show MMA, Kasjusz “Don Kasjo” Życiński.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis