MMA PLConor McGregorNowe, nie znaliście! Pub Conora McGregora obrzucony podpalonymi butelkami z benzyną!

Nowe, nie znaliście! Pub Conora McGregora obrzucony podpalonymi butelkami z benzyną!

Bardzo niepokojące informacje docierają do nas z Irlandii. Pub Conora McGregora został obrzucony podpalonymi butelkami z benzyną! W środku byli klienci!

Pub Conora McGregora

Chodzi o knajpę The Black Forge Inn,, którą McGregor kupił w 2019 roku za 2,2 miliony dolarów.

Incydent, o którym mowa wydarzył się w środowy wieczór.

Nowe, nie znaliście! Pub Conora McGregora obrzucony podpalonymi butelkami z benzyną!

Według informacji portalu The Mirror, dwóch mężczyzn jadących na skuterze obrzuciło pub należący do gwiazdy UFC butelkami z benzyną tworząc tak zwany “granat benzynowy” popularniej określany “koktajlem Mołotowa”. W obiekt rzucono cztery takie butelki z benzyną.

W środku pubu byli klienci, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. Obecnie irlandzka policja zbiera materiał dowodowy i prosi o kontakt wszystkich ludzi, którzy byli świadkami tego incydentu.

Conor McGregor jest twórcą whisky Proper Twelve, która była rozlewana we wspomnianym barze. Nie wiadomo jaki był motyw działania mężczyzn, którzy obrzucili “bombami” pub należący do Irlandczyka.

Zobacz także:

Najman i Boniek wchodzą w dyskusję: Tylko dlaczego od razu fotel prezesa?

Zbigniew Boniek postanowił zareagować i wspomniał o gali MMA VIP 4, która ma się odbyć dwudziestego piątego lutego. Legendarny piłkarz postanowił zapytać ”El Testostrona” czy gala się odbędzie i ponadto skomentował zamieszanie przy ”Słowiku”.

Malik Montana komentuje sytuację z Słowikiem! Widzieliście?

Mosa Ghawsi znany wszystkim jako Malik Montana za pomocą instagrama odpowiadał na pytania widzów. Pojawił się oczywiście pytanie o sytuację z Andrzejem Zielińskim, ps. ”Słowikiem”, który został ogłoszony jako boss MMA VIP. Po tej informacji w mediach powstała prawdziwa burza.

Trener Murańskiego: Na macie bił się z naprawdę dobrymi zawodnikami jak równy z równym! [WIDEO]

Robert Maruszak wraca do rywalizacji i już jutro wystąpi na Krwawy Sport 5. Warto zaznaczyć, że Maruszak to również trener Mateusza Murańskiego. Zawodnik wagi ciężkiej chwali ”Murana” i zapewnia, że rywal oraz fani będą zaskoczeni podczas najbliższego starcia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis