MMA PLDon KasjoDon Kasjo ostro o Najmanie! ”Król” wypowiedział się o sytuacji ze ”Słowikiem”

Don Kasjo ostro o Najmanie! ”Król” wypowiedział się o sytuacji ze ”Słowikiem”

Kolejne znane persony zabierają głos w sprawie ostatniej konferencji MMA VIP. Nie sama konferencja wzbudziła tak skrajne odczucia w społeczeństwie, a informacja o angażu w federacji Andzeja “Słowika” Banasika. Swoje zdanie na ten temat wyraził włodarz Prime Show MMA, Kasjusz “Don Kasjo” Życiński.

Don Kasjo o Najmanie

Konferencja prasowa czwartego wydarzenia MMA VIP wywołała olbrzymią ilość emocji. Przedstawienie jako bossa, byłego członka pruszkowskiego gangu postawiła organizacje w bardzo negatywnym świetle. Głos w tej sprawie zabrali już m.in. Martin Lewandowski czy Krzysztof Stanowski. Teraz głos postanowił zabrać jeden z największych nemezis Marcina Najmana czyli Kasjusz “Don Kasjo” Życiński.

“Cała rodzina musi się za niego wstydzić”

Podczas sobotnie konferencji, właściciel MMA VIP wbił kilka szpilek w stronę swojego byłego oponenta, a obecnie włodarza nowo powstałej organizacji, Prime Show MMA – Kasjusza Życińskiego. “Don Kasjo” na swoim ostatnim live został zapytany przez widza o jego stanowisko w tej sprawie.

Ja nie chce się wypowiadać na temat tego śmiecia. On żeruje na atencji innych ludzi. Mam nadzieję, że jednak wszyscy naprawdę zbojkotują to. Ja nie chcę się wypowiadać, bo po prostu on mnie nie sprowokuje. Robi to z premedytacją. Jest upadkiem człowieka. Cała rodzina musi się za niego wstydzić i nie chce mi się o nim gadać. On żeruje na tym, że dostaje atencję. Ja nie chcę tego robić.

Zobacz także:

Tomasz Narkun zapewnia: Ja spokorniałem? Zawsze miałem ogromną pokorę do tego, co robię!

Tomasz Narkun (18-4) już w najbliższą sobotę stanie do obrony pasa w wadze półciężkiej. ”Żyrafa” przed własną publicznością na KSW 66 zmierzy się z Ibragimem Chuzhigaevem (15-5).

Martin Lewandowski odniósł się do pseudonimu nadanemu przez trenera Oknińskiego: W Marriocie nie byłem kelnerem

Współwłaściciel Federacji KSW Martin Lewandowski odniósł się do pseudonimu, który nadał mu trener Mirosław Okniński. Dowodzący Akademią Sportów Walki Wilanów nazwał Lewandowskiego “kelnerem” i takie określenie przylgnęło do niego na stałe.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis