MMA PLNajnowszeMMA AttackKrystian Blezień o obrażeniach po MMA Attack 4: Gorzej wyglądałem niż się czułem, trochę mnie głowa bolała w niedzielę

Krystian Blezień o obrażeniach po MMA Attack 4: Gorzej wyglądałem niż się czułem, trochę mnie głowa bolała w niedzielę

Krystian Blezień i Mateusz Makarowski to autorzy kapitalnego pojedynku, jaki odbył się na minionej gali MMA Attack 4. Obaj zawodnicy byli gośćmi ostatniego programu Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie odnieśli się do wspomnianego krwawego starcia.

Krystian Blezień

Przypominamy, że walkę Makarowski vs Blezień wygrał ten pierwszy. Po trzyrundowej kapitalnej batalii Makarowski zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów, ale na uznanie po tej konfrontacji zasłużyli obaj zawodnicy.

Krystian Blezień o obrażeniach po MMA Attack 4: Gorzej wyglądałem niż się czułem, trochę mnie głowa bolała w niedzielę

Blezień po walce wylądował na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, gdzie był kontrolowany przez lekarzy, choć jak sam przyznał we wspomnianym programie, lepiej się czuł niż wyglądał:

“Mi się wydaje, może Mateuszowi tak samo, że gorzej wyglądaliśmy niż się czuliśmy. Ja tak naprawdę miałem – gorzej wyglądałem niż się czułem. Tak naprawdę trochę mnie głowa bolała w niedzielę, ale ogólnie wszystko było ok. Teraz jak nas widzicie, jesteśmy coraz przystojniejsi, więc wszystko się goi jak najlepiej.”

Zawodnik ten także zapewnił, że w trakcie walki z Makarowskim nie przeszło mu nawet przez myśl, żeby się poddać i do końca wierzył, że jest w stanie ten jego pojedynek wygrać:

“Do końca wierzyłem. Tak jak widzieliście – do końca była jatka. Na pewno do końca wierzyłem, ale już raczej w tej walce nie myśleliśmy już i jeden i drugi chciał pokazać jak najwięcej i szliśmy do przodu i tak naprawdę biliśmy się do samego końca.”

Cały program Oktagon Live do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Popek: Murańscy? Jak zjedzą g**no łyżeczką do tortu, to się zgodzę! [WIDEO]

Popek pojawił się na wczorajszej drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 3. To nie był przypadek, ponieważ został ogłoszony jego debiut w kolejnej freakowej organizacji. Popularny raper wystąpi w main evencie następnej edycji, a jego przeciwnikiem na zasadach boksu będzie Kasjusz ”Don Kasjo” Życiński. Popek w rozmowie z mediami wypowiedział się też o potencjalnej walce z Murańskimi.

Zawodnik MMA w Ninja Warrior z ważnym przesłaniem: Dzieciaki się rozwijają, nie przejmują głupotami! Widzieliście?

Paweł Żygliński pojawił się w ostatnim odcinku ”Ninja Warrior” na kanale Polsatu. Zawodnik MMA przed i po swoim starciu miał ważne przesłanie. Żygliński apelował, że program musi cały czas być pokazywany, ponieważ inspiruje młodzież do ciężkiej pracy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis