MMA PLNajnowszeMMA AttackGala MMA ATK odwołana! Oniszczuk, Łebkowski czy Syguła zostali z niczym!

Gala MMA ATK odwołana! Oniszczuk, Łebkowski czy Syguła zostali z niczym!

Niestety, spełnił się czarny scenariusz! Gala MMA ATK, która miała bardzo ciekawą sportowo rozpiskę została odwołana! Nieoficjalnie mówiło się o tym już od jakiegoś czasu.

Gala MMA ATK odwołana

Gala MMA ATK miała być powiewem sportowej świeżości na polskiej arenie mieszanych sztuk walki. Impreza miała odbyć się 19 stycznia w Grodzisku Mazowieckim. W rozpisce wydarzenia było kilka bardzo istotnych w świecie MMA nazwisk.

Gala MMA ATK odwołana!

W walce wieczoru tego wydarzenia kibice mieli obejrzeć starcie Kamila Oniszczuka z Carlo Praterem. Polak jest już uznanym nazwiskiem w Polsce, a jego rywal – Brazylijczyk to weteran sportów walki, mający rekord 35-24, a także stoczone trzy walki w organizacji UFC!

W rozpisce gali były także takie nazwiska jak: Kamil Łebkowski czy Klaudia Syguła.

Impreza na papierze wydawała się bardzo interesująca.

Ale tego, czy interesująca faktycznie była, to już się nie dowiemy. Jak doniósł w mediach społecznościowych redaktor portalu MMA.PL Michał Cichy, gala MMA ATK została odwołana:

“Potwierdziło się to co krążyło w środowisku. Gala MMA ATK: New Beginning (dawne MMA Attack) została odwołana. Szkoda najbardziej zawodników. Mieli tam walczyć choćby Kamil Oniszczuk czy Piotrek Golon. Szczególnie pechowa jest Klaudia Syguła, której po raz kolejny wypada walka.” – napisał na portalu X.

Nie wiadomo na ten moment co z bohaterami rozpiski gali MMA ATK, ale na ten moment wydaje się, że wszyscy zostali z niczym. I to na dziesięć dni przed planowaną imprezą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis