MMA PLNajnowszeFENKowalski mocno o Fight Exclusive Night: Nie będę współpracował z takimi organizacjami!

Kowalski mocno o Fight Exclusive Night: Nie będę współpracował z takimi organizacjami!

Adam Kowalski (14-7-1) ma za sobą bardzo ważne zwycięstwo. Reprezentant Arrachionu Olsztyn w ostatniej rozmowie z portalem fightsport.pl wyjawił jak wygląda jego aktualna sytuacja w Fight Exclusive Night. Kowalski zapewnił, że nie chce współpracować z takimi organizacjami!

Kowalski

Podopieczny Szymona Bońkowskiego i Pawła Derlacza w FEN odnotował sześć walk z czego trzy zwyciężył. Kowalski pokonywał Rafała Kijańczuka, Wojciecha Janusza oraz Marcina Filipczaka.

Reprezentant Arrachionu Olsztyn ostatnie starcie odnotował w co-main evencie CAVEMMA 2 w Jastrzębiu Zdroju. Kowalski po pełnym dystansie jednogłośną decyzją sędziów pokonał również doświadczonego Michała ”Wampira” Pasternaka.

Kowalski mocno o FEN!

Adam Kowalski nie wyobraża sobie dalszej współpracy z organizacją Fight Exclusive Night.

Nie dogadaliśmy się. Faktycznie, ale nie dlatego, że ja się obraziłem. Tylko tutaj wyszedł moim zdaniem ich nieprofesjonalizm co do mojej osoby. Nie będę współpracował z takimi organizacjami, które dwa miesiące przed walką mi mówią, że nikogo nie znajdą. Ja nie po to się ciężko przygotowuje, to jest moje zdrowie, żeby ktoś mi dwa miesiące przed walką – walki odwoływał. Równie dobrze mogli mi kogoś dobrego znaleźć dwa miesiące przed walką z zagranicy, bo nie mają problemu znaleźć kogoś swoim zawodnikom, którzy są bliżej. Dlatego ja nie chce do nich wracać. To już nie pierwszy raz tak się zachowali w stosunku do mnie i ja już nie chce z nimi współpracować. Mam, gdzie walczyć. Po tej walce posypały się oferty, różne dobre oferty. Także nie potrzebuje ich do niczego już. Chciałem wrócić, rozmawialiśmy, mieli mi dać kontrakt na trzy walki. Chciałem walczyć. Powiedziałem, że doceniam – że dzięki nim mogłem stoczyć fajne pojedynki, ale jak ktoś mnie tak traktuje, to nie będę chciał z nimi współpracować i tyle. Na tym zakończymy ten temat (…) Zarobiłem tutaj więcej niż u nich, więc tylko mi to na plus wyszło.

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

Nowy rywal Wiewióra na FAME 17 ogłoszony! Nie wygrał on od czterech walk! Widzieliście?

Nowy rywal Wiewióra na galę FAME 17 ogłoszony! Informacja o zawodniku, który zastąpi kontuzjowanego Arkadiusza Tańculę obiegła media społecznościowe wczoraj. Choć opinie o tym zastępstwie naprawdę są różne.

Denis Labryga zapowiada walkę w High League! Znamy potencjalnych rywali! Co wy na to?

Denis Labryga znany z organizacji WOTORE w rozmowie z portalem FanSportu.pl zdradził, że wystąpi w freakowej organizacji. Co ciekawe ma, to być start na najbliższej gali High League 6, która osiemnastego marca odbędzie się w Katowicach. Ponadto Labryga zdradził swoich potencjalnych przeciwników.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis