MMA PLNajnowszeFAME MMANowy rywal Wiewióra na FAME 17 ogłoszony! Nie wygrał on od czterech walk!

Nowy rywal Wiewióra na FAME 17 ogłoszony! Nie wygrał on od czterech walk!

Nowy rywal Wiewióra na galę FAME 17 ogłoszony! Informacja o zawodniku, który zastąpi kontuzjowanego Arkadiusza Tańculę obiegła media społecznościowe wczoraj. Choć opinie o tym zastępstwie naprawdę są różne.

Nowy rywal Wiewióra na FAME 17

Gala FAME 17 odbędzie się już 3 lutego w krakowskiej Tauron Arenie. Pierwotnie walka Wiewiór vs Tańcula miała być pojedynkiem o pas mistrzowski wagi średniej FAME MMA, ale Tańcula doznał kontuzji, która wyeliminowała go z udziału w imprezie.

Maksymilian Wiewiórka nie uciekał przed zastępstwem i przystał na nowego rywala i nową formułę!

Nowy rywal Wiewióra na FAME 17 ogłoszony!

Nowym przeciwnikiem Wiewióra został… Alan Kwieciński. Ich starcie odbędzie się na zasadach K-1. Przypominamy, że Alan Kwieciński nie wygrał od czterech walk, w których przegrywał kolejno z: Denisem Załęckim, Mateuszem Murańskim, Dawidem Załęckim i Patrykiem Bandurskim:

“Alan Kwieciński zastąpi Arka Tańculę w walce z Wiewiórem!!!🤯

Alan nalegał na K-1. Federacja odpowiedziała, że Wiewiór jest mistrzem FAME MMA i walka powinna odbywać się na zasadach famemmemaaa ☺️

Ale Wiewiór to Wiewiór 🐿 Jego menadżer zadzwonił tego samego dnia, informując zdziwionego Rafała, że MAKS CHĘTNIE SPRAWDZI SIĘ Z ALANEM W K-1 🤯🤯🤯❤️

Oficjalnie dodajemy więc walkę Wiewiór vs Kwieciński do karty walk FAME 17 i przy okazji zamykamy plebiscyt na zawodnika z największymi cojones. WIEWIÓR JESTEŚ PRZEKOTEM!!! 🙌🦾

PS oczywiście nie będzie to walka o pas kat. 84 kg. @arkadiusz_tancula, wracaj do zdrowia i robimy tę bitkę!!!🤜🤛

Alan Kwieciński zastąpi Arka Tańculę w walce z Wiewiórem!!!🤯 Alan nalegał na K-1. Federacja odpowiedziała, że Wiewiór…

Posted by FAME MMA on Saturday, January 21, 2023

Zobacz także:

Czas na kolejną edycję Artnox Camp. Można zdobyć kontrakt z Artnox Fight Sport!

Już w dniach 10-12 lutego odbędzie się kolejna edycja Artnox Camp. Będzie to okazja do szlifowania swoich umiejętności a także zdobyć kontrakt z grupą menadżerską Artnox Fight Sport.

Kamil Szeremeta o starciu Łaszczyk vs Ferrari: Trochę się martwię o tą walkę…

Na kanale “ringpolska” ukazał się materiał, w którym były mistrz Europy kategorii średniej w boksie wyraził swoje zdanie na temat main eventu gali FAME 17. Ponadto, odniósł się także do samego “Ferrariego”.

Zimnoch znowu zaatakował Szpilkę: Tfu bydło!

Krzysztof Zimnoch jak widać nie zamierza odpuszczać! Pięściarz z Białegostoku ponownie w mediach społecznościowych atakuje Artura Szpilkę. Przypomnijmy, że parę lat temu mówiło się o walce Zimnoch-Szpilka i było przy tym zestawieniu naprawdę duże zainteresowanie. Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis