MMA PLFAME MMANowy rywal Wiewióra na FAME 17 ogłoszony! Nie wygrał on od czterech walk!

Nowy rywal Wiewióra na FAME 17 ogłoszony! Nie wygrał on od czterech walk!

Nowy rywal Wiewióra na galę FAME 17 ogłoszony! Informacja o zawodniku, który zastąpi kontuzjowanego Arkadiusza Tańculę obiegła media społecznościowe wczoraj. Choć opinie o tym zastępstwie naprawdę są różne.

Nowy rywal Wiewióra na FAME 17

Gala FAME 17 odbędzie się już 3 lutego w krakowskiej Tauron Arenie. Pierwotnie walka Wiewiór vs Tańcula miała być pojedynkiem o pas mistrzowski wagi średniej FAME MMA, ale Tańcula doznał kontuzji, która wyeliminowała go z udziału w imprezie.

Maksymilian Wiewiórka nie uciekał przed zastępstwem i przystał na nowego rywala i nową formułę!

Nowy rywal Wiewióra na FAME 17 ogłoszony!

Nowym przeciwnikiem Wiewióra został… Alan Kwieciński. Ich starcie odbędzie się na zasadach K-1. Przypominamy, że Alan Kwieciński nie wygrał od czterech walk, w których przegrywał kolejno z: Denisem Załęckim, Mateuszem Murańskim, Dawidem Załęckim i Patrykiem Bandurskim:

“Alan Kwieciński zastąpi Arka Tańculę w walce z Wiewiórem!!!🤯

Alan nalegał na K-1. Federacja odpowiedziała, że Wiewiór jest mistrzem FAME MMA i walka powinna odbywać się na zasadach famemmemaaa ☺️

Ale Wiewiór to Wiewiór 🐿 Jego menadżer zadzwonił tego samego dnia, informując zdziwionego Rafała, że MAKS CHĘTNIE SPRAWDZI SIĘ Z ALANEM W K-1 🤯🤯🤯❤️

Oficjalnie dodajemy więc walkę Wiewiór vs Kwieciński do karty walk FAME 17 i przy okazji zamykamy plebiscyt na zawodnika z największymi cojones. WIEWIÓR JESTEŚ PRZEKOTEM!!! 🙌🦾

PS oczywiście nie będzie to walka o pas kat. 84 kg. @arkadiusz_tancula, wracaj do zdrowia i robimy tę bitkę!!!🤜🤛

Alan Kwieciński zastąpi Arka Tańculę w walce z Wiewiórem!!!🤯 Alan nalegał na K-1. Federacja odpowiedziała, że Wiewiór…

Posted by FAME MMA on Saturday, January 21, 2023

Zobacz także:

XTB KSW 78 – wyniki

Pierwsza gala KSW w 2023 roku odbędzie się w Szczecinie. Walka wieczoru to rewanżowe starcie Michała Materli i Kendalla Grove. W co-main evencie rękawice skrzyżują Tomasz Romanowski i Radosław Paczuski. Ponadto w rozpisce znaleźli się m.in. Borys Mańkowski, Łukasz Sudolski czy Roman Szymański.

Zabrakło szczęścia… Haratyk dominował, ale w 5. rundzie został poddany z rąk Abdouraguimova!

Rafał Haratyk (16-5-1) był naprawdę bardzo bliski zdobycia pasa organizacji Ares FC. Polak dominował – wydawało się, że zaraz dojdzie do decyzji sędziów i na biodrach Rafała pojawi się pas. Podopieczny Damiana Herczyka ostatecznie pod koniec piątej odsłony musiał uznać wyższość – Abdoula Abdouraguimova (16-1).

Już dziś Krzysztof Głowacki stoczy bardzo ważny pojedynek! Transmisja w TVP Sport!

Krzysztof Głowacki (32-3, 20 KO) już dzisiaj stoczy bardzo ważny pojedynek w Manchesterze. Będzie to kolejny pojedynek byłego mistrza świata na terenie Wielkiej Brytanii. ”Główka” tuż przed walką wieczoru skrzyżuje rękawice z niepokonanym Richardem Riakporhe (15-0, 11 KO). Transmisja pojedynku na żywo w TVP Sport.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis