MMA PLNajnowszeHighleagueDenis Labryga zapowiada walkę w High League! Znamy potencjalnych rywali!

Denis Labryga zapowiada walkę w High League! Znamy potencjalnych rywali!

Denis Labryga znany z organizacji WOTORE w rozmowie z portalem FanSportu.pl zdradził, że wystąpi w freakowej organizacji. Co ciekawe ma, to być start na najbliższej gali High League 6, która osiemnastego marca odbędzie się w Katowicach. Ponadto Labryga zdradził swoich potencjalnych przeciwników.

Labryga

Labryga już w przeszłości zapewniał, że chciałby zmierzyć się z Denisem ”Bad Boyem” Załęckim. Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do takiego zestawienie. Nie będzie to jednak najbliższa walka Labrygi.

Denis swoje umiejętności prezentował w organizacji WOTORE i trzeba przyznać, że zrobił dobre wrażenie. Labryga w ostatnich walkach dwukrotnie przed czasem odprawił Piotra Więcławskiego.

Będzie walka w High League?

Wszystko na to wskazuje po wypowiedzi Denisa Labrygi, który o wszystko został zapytany w rozmowie z Kasią Kubiak (portal – FanSportu). Denis wyjawił, że był pomysł na jego starcie z Patrykiem Tołkaczewskim. Tu pojawiają się problemy kontraktowe ”Gleby” z GROMDĄ. Drugą z opcji jest potencjalne zestawienie z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem.

Kiedy walka? Szykuje się coś na marzec, może nie coś, bo High League. Organizacja freakowa ze sportową walką. Były rozmowy z ”Glebą”. Chcieli nas zestawić. ”Gleba” ma gdzieś tam sprawy papierkowe niezałatwione z GROMDĄ. Także prawdopodobnie nie wystartuje. Następną sportową osobowością jest Mateusz Kubiszyn. Podobno już słyszał o tej propozycji, nie wiem, czy się zgodził, czy nie. Ja mam podjąć decyzję, zobaczymy jak to będzie wyglądało. Mam jeszcze chwilę na rozruch, na przygotowania. To jest pierwsza walka w High League. Mateusz już jest obyty w tym temacie. Od strony sportowej fajna walka, myślę że by się mega sprzedała. 

Zobacz także:

Trener Raubo mocno o zachowaniu Ferrariego: Dla mnie to jest chore! Ta osoba nie powinna… Co wy na to?

Zbigniew Raubo uznany i szanowany trener w rozmowie z portalem FanSportu.pl został zapytany o ostatnie zachowanie Amadeusza Roślika. Raubo nie miał wątpliwości od razu mocno zareagował! Nie ma co się dziwić, bowiem ostatnie wypowiedzi ”Ferrariego” mogły zaszokować oraz zdenerwować środowisko sportowe.

Mateusz Rębecki chce wystąpić na UFC w Londynie! Ma na oku rywala: Mogę z nim wygrać na miękko! Dobry pomysł?

Mateusz Rębecki nie zamierza siedzieć bezczynnie. Zaledwie kilka dni po premierowym zwycięstwie w oktagonie UFC deklaruje, że chce wystąpić na gali UFC w Londynie i ma na oku już konkretnego rywala!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis