MMA PLArchiwumKowalkiewiczKowalkiewicz wielkich wyzwań się nie boi: Jakie mi wymyśli zestawienie, to je przyjmę!

Kowalkiewicz wielkich wyzwań się nie boi: Jakie mi wymyśli zestawienie, to je przyjmę!

Karolina Kowalkiewicz (16-7) może aktualnie pochwalić się serią czterech zwycięstw z rzędu. Reprezentantka American Top Team już przed ostatnim startem wróciła do oficjalnego rankingu UFC w wadze słomkowej. Po wygranej w Las Vegas nasza reprezentantka awansowała na 14 pozycję.

Kowalkiewicz

Karolina tym razem jednogłośną decyzją sędziów pokonała Dianę Belbitę (15-8). Rumunka w pierwszej i drugiej rundzie postawiła twarde warunki w stójce. Można powiedzieć, że te rundy należały do bliskich. Belbita miała momenty, gdy trafiała mocnymi ciosami. 

Kowalkiewicz była szybka, trafiała sporo uderzeń i bazowała na podbródkowym, który robił wrażenie. Trzecia runda to kapitalna postawa Polki, która kompletnie zdominowała przeciwniczkę. Widać było, że momentami Belbita ma już dość zbierając kolejne uderzenia. Po całym dystansie Polka wygrała pewnie jednogłośną decyzją sędziów.

Polka wyzwań się nie boi!

Karolina Kowalkiewicz (16-7) pojawił się w programie ”Oktagon Live” na Kanale Sportowym. Polka została zapytana o następną potencjalną rywalkę. Kowalkiewicz zapewniła, że zaakceptuje każde wyzwanie, które zostanie jej przedstawione.

Nie mam jakiejś walki marzeń. Tak naprawdę wszystko na chłodno przeanalizujemy z moimi trenerami i zobaczymy kogo mi UFC zaproponuje. Ja sobie raczej rywalek nie wybieram. Nigdy nie odmawiałam żadnych walk. Jak mi UFC oferowało jakąś walkę, to zawsze ją przyjmowałam, więc mam 100% zaufania do Micka Maynarda, który jest świetnym matchmakerem. Kogo mi zaproponuje, jakie mi wymyśli zestawienie, to je przyjmę.

Cały program możecie zobaczyć poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis