MMA PLNajnowszeDaniel OmielańczukKościelski wściekły po KSW 75: Nie chce, żeby ten sędzia punktował walki moich zawodników!

Kościelski wściekły po KSW 75: Nie chce, żeby ten sędzia punktował walki moich zawodników!

Trener Andrzej Kościelski był wściekły po werdykcie na gali KSW 75 w Nowym Sączu. Daniel Omielańczuk (26-13) kontrowersyjną niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Michala Martinka (10-4). Czech jest podopiecznym wspomnianego trenera.

Kościelski

Trzeba przyznać, że decyzja sędziów należała do tych mocno kontrowersyjnych. Niewykluczone, że dojdzie do zmiany werdyktu o czym po gali poinformował Mateusz Borek.

Nie będziemy wychodzić przed orkiestrę, bo to są decyzje szefów organizacji, ale z tego co słyszę tam się od razu odbywała poważna dyskusja, więc nie wykluczam jednak zmiany wyniku. Też tam widziałem wielkie zdenerwowanie Martina i Maćka. Musimy poczekać, być może kilkanaście minut i będziemy mieli więcej informacji. Martinek jak Martinek uszanował decyzje, ale on i trener Andrzej Kościelski mają swoje spojrzenie na ten werdykt.

Andrzej Kościelski zabiera głos!

Andrzej Kościelski w rozmowie z portalem mmarcoks.pl wypowiedział się o werdykcie sędziów. Trener oczywiście nie zgadza się z wynikiem. Kościelski ma nadzieje, że jeden z sędziów nie będzie już pojawiał się przy walkach zawodników Ankosu Poznań.

Po raz kolejny sędzia Porębski… sędziuje źle dla zawodników Ankosu. Mimo, że wygrywają, zawsze jest tam coś z nim nie tak. Dlatego będę wnosił taką petycję dla zawodników Ankosu i wyjdę z taką petycją, żeby był zakaz, aby sędzia o takim nazwisku nigdy nie sędziował moich zawodników (…) Myślę, że na pewno protest złożymy. Tym bardziej jak słyszeliście tutaj Maciej Kawulski przed chwilą tutaj szedł i obiektywnie stwierdził, że wygrał zdecydowanie Michal Martinek. Myślę, że wygrał nawet trzy rundy. Jeden sędzia się nie pomylił. Jeśli ktoś dałby Danielowi środową rundę, bo Michal dwa razy zatańczył – on ma taki styl, często podkręca przeciwnika i udaje, że dostaje jakieś ciosy. Sędziowie na tyle powinni być bystrzy, żeby zobaczyć kiedy zawodnik udaje, a kiedy cios naprawdę dochodzi i gdzieś coś się dzieje temu zawodnikowi. Dobrze, że trochę ochłonąłem, bo ten wywiad… (..) Dostałem już ze 100 smsów takich nie dobrze mówiących na temat sędziów i temat samego KSW, gdzie sędzia robi gafę nie powinno się mówić na KSW, ale zdążyłem wejść do szatni i popatrzeć na portale. Po 100 komentarzy i nie widziałem ani jednej, która mówi, że Daniel wygrał. Daniel to mój dobry kolega, ciężko to mówić, ale tego nie wygrał.

Zobacz także:

Chimaev sparował z synami Kadyrova! Wszystkim pochwalił się w mediach społecznościowych! Widzieliście?

Khamzat Chimaev (12-0) to zawodnik UFC, o którym cały czas jest głośno i nie brakuje kolejnych kontrowersji. ”Borz” tym razem w mediach społecznościowych wstawił zdjęcia z treningu z.. synami Ramazana Kadyrova. Pojawiło się wiele komentarzy, że gwiazda UFC specjalnie udawała worek treningowy, aby przypodobać się Ramazanowi oraz jego dzieciom.

Powstanie film nawiązujący do postaci Murańskiego? ”Ludzie pójdą do kina, bo będzie to na topie!”

Już w listopadzie ruszy produkcja nowego filmu Konrada Niewolskiego? Wszystko na to wskazuje – co potwierdził Mirosław Dąbrowski w rozmowie z Karolem Garncarzem. To jednak nie koniec! Mówi się o tym, że będzie, to czarna komedia, a film będzie nawiązywał do postaci… Jacka Murańskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis