MMA PLKSWKontrowersyjny sparing gwiazdy KSW, w którym… znęcał się nad rywalem [WIDEO]

Kontrowersyjny sparing gwiazdy KSW, w którym… znęcał się nad rywalem [WIDEO]

W sieci pojawił się kontrowersyjny sparing z udziałem gwiazdy KSW. Na filmie widać, jak wyraźnie większy gwiazdor Federacji KSW rzekomo znęcał się nad zawodnikiem, który wcześniej… wyżywał się na początkujących adeptach mieszanych sztuk walki.

Sprawa jest głośna w mediach społecznościowych. Film ze sparingu opublikował jeden z użytkowników. Sprawa budzi kontrowersje.

Kontrowersyjny sparing gwiazdy KSW. Znęcał się nad zawodnikiem, który… wyżywał się na początkujących [WIDEO]

Na wideo widzimy, jak Michał Kita, bo o nim mowa, daje lekcję walki wyraźnie mniejszemu przeciwnikowi. Jego sparingpartner nie miał żadnych szans w starciu z byłym pretendentem do tytułu mistrzowskiego KSW:

Na szczęście, całą sprawę szybko wyjaśnił menadżer zawodnika – Artur Ostaszewski. Wyjaśnił on całą sytuację, po której fani zaczęli krytykować Kitę za znęcanie się nad mniejszym sparingpartnerem.

Wyjaśnienia menadżera rzucają zupełnie inny obraz na tę sytuację:

d”Rozmawiałem z Michałem. Filmik sprzed 8 lat, na którym tzw „karma wraca” (oczywiście w sposób kontrolowany – by nie zrobić krzywdy). Chłopak ten wyżywał się na początkujących, młodszych i słabszych adeptach MMA i Michał stanął w ich obronie, zapraszając go na a la sparing.”

Zobacz także:

KSW 58 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już 30 stycznia odbędzie się pierwsza tegoroczna gala największej polskiej organizacji MMA – KSW 58.

Khabib reaguje po przegranej McGregora! Co wy na to?

Tego mogliśmy się spodziewać. Khabib Nurmagomedov szybko komentuje przegraną Conora McGregora.

McGregor znokautowany! Tak skończyła się jego walka z Dustinem Poirierem [ZOBACZ NOKAUT]

Conor McGregor znokautowany! Mamy akcję kończącą walkę Irlandczyka z Dustinem Poirierem, do której doszło na minionej właśnie gali UFC 257 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.