MMA PLConor McGregorKhabib reaguje na porażkę McGregora na UFC 257: Tak się dzieje, gdy…

Khabib reaguje na porażkę McGregora na UFC 257: Tak się dzieje, gdy…

Foto: Instagram/ Khabib Nurmagomedov

Khabib Nurmagomedov reaguje na porażkę Conora McGregora na UFC 257. Rosjanin, który ciągle jest mistrzem wagi lekkiej UFC (mimo ogłoszenia przejścia na sportową emeryturę) skomentował wydarzenia, które miały miejsce minionej nocy.

Dzisiaj, tuż nad ranem czasu polskiego odbyła się gala UFC 257. W walce wieczoru Dustin Poirier znokautował faworyzowanego Conora McGregora w drugiej rundzie, odbierając UFC nadzieje na zestawienie rewanżu między Irlandczykiem, a właśnie Rosjaninem.

Teraz, “Orzeł” odniósł się do wydarzeń z minionej nocy.

Khabib reaguje na porażkę McGregora na UFC 257: Tak się dzieje, gdy…

Khabib Nurmagomedov na Twitterze skomentował występ Conora McGregora i ostro zaatakował Irlandczyka za zmiany w sposobie trenowania do kolejnych walk. Oto, co Khabib napisał po pierwszej w karierze porażce McGregora przez nokaut:

“Tak się dzieje, kiedy zmieniasz swoją drużynę, opuszczasz sparingpartnerów, którzy zrobili z ciebie mistrza i sparujesz z małymi dzieciakami, będąc odklejonym od rzeczywistości.”

Przypominamy, że Khabib Nurmagomedov i Conor McGregor zmierzyli się ze sobą w październiku 2018 roku. Na gali UFC 229 lepszy okazał się wówczas Rosjanin, który zdominował McGregora i ostatecznie poddał go w czwartej rundzie.

Po porażce McGregora z Dustinem Poirierem wiemy już, że do tego rewanżu z ich udziałem najprawdopodobniej już nie dojdzie.

Zobacz także:

McGregor znokautowany! Tak skończyła się jego walka z Dustinem Poirierem [ZOBACZ NOKAUT]

Conor McGregor znokautowany! Mamy akcję kończącą walkę Irlandczyka z Dustinem Poirierem, do której doszło na minionej właśnie gali UFC 257 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

UFC 257: Marcin Prachnio wygrywa pierwszą walkę w UFC. Polak lepszy od Khalila Rountree

Marcin Prachnio (14-5) pokonał Khalila Rountree (8-5, 1 N/C) jednogłośną decyzją w pojedynku, do którego doszło na karcie wstępnej gali UFC 257.

UFC 257: Makhmud Muradov wygrywa przed czasem. Rywal “zatańczył” po potężnym ciosie! [WIDEO]

Makhmud Muradov (25-6) pokonał Andrew Sancheza (12-6) przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie na gali UFC 257.