MMA PLFreak FightKonferansjer KSW zabiera głos! Kasta uważa, że gala freakowe niosą za sobą pewne zagrożenie!

Konferansjer KSW zabiera głos! Kasta uważa, że gala freakowe niosą za sobą pewne zagrożenie!

Waldemar Kasta w rozmowie z CGM wypowiedział się o freak fightach, które budzą ogromne zainteresowanie w naszym kraju. Popularny raper uważa, że takie wydarzenia niosą za sobą pewne zagrożenie.

Kasta

Do ostatniej gali freakowej doszło w sobotę. Mowa o High League 4 w Gliwicach. W walce wieczoru pas zdobyła Lexy Chaplin. Był to udany rewanż. Lexy po trzech rundach pewnie wypunktowała ”Natsu”.

W tak zwanym co-main evencie starcie w królewskiej wadze. Artur Szpilka mógł cieszyć się z drugiego zawodowego zwycięstwa w MMA. ”Szpila” w pierwszej odsłonie pokonał Denisa Załęckiego. Początek jednak był po stronie ”Bad Boya”, który przy siatce mocno wstrząsnął rywalem. Podopieczny Mirosława Oknińskiego wyprowadził bacfist, a wtedy dała o sobie znać kontuzja, o której wspominał Załęcki.

Kasta zabiera głos!

Waldemar Kasta w rozmowie z Marcinem Flintem wypowiedział się o freak fightach.

Dzisiaj dużo popularniejsze są wydarzenia związane z celebrytami niż z prawdziwymi sportowcami. Zawsze tak bywa z prawdziwkami. Nic na to nie poradzę. Często fejki są beneficjentami tego co robiły prawdziwki. Ale czy to jest moja krytyka Fame MMA i High League? Nie. Posłuchaj, wszystko idzie dokładnie tymi kolejami, którymi miało. Jeśli my jesteśmy kojarzeni ze światem sportu, to jeśli tamten świat powstał to ok, fair enough, spoko. Problem pojawia się dokładnie w tym momencie, w którym mój kolega Marcin Różalski czy mój kolega Michał Kita ma siódmego dana w przyjmowaniu kopów na łeb. Żaden internetowy celebryta nie jest w stanie udźwignąć nawet mojego ciosu z prawej ręki na łeb. W zaistniałej sytuacji jak stanie mu się krzywda, to biznes, który budujemy latami staje pod znakiem zapytania.

Czy może dojść do tragedii? Kasta nawiązał też do sytuacji, która miała miejsce na gali PunchDown.

Już kompletnie zdziczałą sytuacja było pozwolić walić się ludziom otwartą w ryj i doprowadzić do tego, że któremuś tam kompletnie wysiadło nie tyle co zdrowie, a życie. Jeśli taka tragedia wystąpi na jednym z tych niby sportowych wydarzeń, to tragedia będzie tym większa, że ten ktoś nie będzie na to kompletnie gotowy.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Doświadczony pięściarz o Załęckim: Kasztan niech się jeszcze ku**a jak on to mówi popłacze! Co wy na to?

Doświadczony i uznany pięściarz Albert Sosnowski (49-9-2, 29 KO) na facebooku Super Express Sport skomentował wywiad Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” w sobotę stoczył swój trzeci pojedynek w High League. Podczas czwartej edycji w Gliwach czekało go wielkie wyzwanie, bowiem zmierzył się z Arturem Szpilką.

“Jest po walce! Jakiej walce?” – kulisy starcia Ferrari vs Bomba na High League 4 to coś, co każdy potrzebował!

W sieci pojawił się wideoblog organizacji High League, który pokazał kulisy minionej imprezy, która w miniony weekend odbyła się w Arenie Gliwice. To tam znajdziemy także starcie Ferrari vs Bomba widziane z zupełnie nowej perspektywy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis