MMA PLNajnowszeHighleagueKolejny utytułowany sportowiec w organizacji High League! Sobierajski zadebiutuje w MMA!

Kolejny utytułowany sportowiec w organizacji High League! Sobierajski zadebiutuje w MMA!

Nowe twarzy w freakowej organizacji High League. Podczas pierwszej konferencji czwartej edycji ogłoszono start Wojciecha Sobierajskiego z Kamilem Hassanem. Walka odbędzie się w formule MMA.

Sobierajski

Sobierajski od zawsze był związany ze sportem. Próbował również swoich sił w boksie amatorskim, gdzie co ciekawe pokonał… Kasjusza ”Don Kasjo” Życińskiego.

Sobierajski na swoim koncie już w tym momencie ma mnóstwo sukcesów. Jest dziesięciokrotnym zwycięzcą Runmageddon Games, Wicemistrzem Świata w sztafecie Elite – OCR World Championship, trenerem CrossFit w Legia Fight Club, ambasadorem marki Garmin czy chociażby wielokrotnym medalistą w zawodach crossfitowych. Wojciech ma kolejne szalone pomysły i założone cele.

Wojciecha możecie również kojarzyć z programu ”Ninja Warrior”, który cieszy się sporym zainteresowaniem na kanałach Polsatu.  Na jednej z ostatnich edycji zobaczyliśmy start braci Sobierajskich, a dodatkowo po raz pierwszy rywalizacji na torze spróbował ich tata. To jest rodzina pełna ambicji sportowych – co mogliśmy dostrzec w programie. 

Sportowa walka w Łodzi!

Dziesiątego grudnia nie zabraknie typowo sportowych pojedynków! Podczas High League 4 dojdzie do starcia Wojciecha Sobierajskiego z Kamilem Hassanem. Walka odbędzie się w formule MMA.

Hassan do klatki wróci po dwuletniej przerwie. Ostatnie starcie miało miejsce na FAME MMA 7, gdy doszło do rewanżu z Maksymilianem ”Wiewiórem” Wiewiórką. Trzeba przyznać, że Kamil sprawił ”Wiewiórowi” sporo problemów w klatce. Wcześniej Hassan popisał się efektownym skończeniem. Już w pierwszej rundzie wysokim kopnięciem znokautował Olega Riaszeńczewa.

Całą konferencję możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

PRIME 4: Awantura podczas programu! Sportowy Świr: Ze Śląska jestem! [WIDEO] Widzieliście?

Wczoraj odbył się program ”Zadyma” przed galą PRIME SHOW MMA 4, gdzie nie brakowało tak zwanych dymów. Czwarta edycja freakowej gali odbędzie się dwudziestego szóstego listopada w Szczecinie. Rafał Gawron ponownie starł się z Piotrem Kałuskim – doszło do rękoczynów.

Kłopoty Fight Exclusive Night przed galą w Szczecinie. Z FEN 43 wypada Kuberski, wypada Janusz… Co teraz?

Niestety, kłopoty Fight Exclusive Night przed najbliższą galą w Szczecinie. Z rozpiski wydarzenia wypadają dwa bardzo ważne nazwiska – Piotr Kuberski i Wojciech Janusz, którzy mieli wystąpić na gali FEN 43.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis