MMA PLNajnowszePrime MMAPRIME 4: Awantura podczas programu! Sportowy Świr: Ze Śląska jestem! [WIDEO]

PRIME 4: Awantura podczas programu! Sportowy Świr: Ze Śląska jestem! [WIDEO]

Wczoraj odbył się program ”Zadyma” przed galą PRIME SHOW MMA 4, gdzie nie brakowało tak zwanych dymów. Czwarta edycja freakowej gali odbędzie się dwudziestego szóstego listopada w Szczecinie. Rafał Gawron ponownie starł się z Piotrem Kałuskim – doszło do rękoczynów.

Gawron

W main evencie zobaczymy powrót Kasjusza Życińskiego. Popularny ”Don Kasjo” na zasadach bokserskich zmierzy się z raperem Popkiem. Na tej samej gali swój debiut w mieszanych sztukach walki odnotuje była mistrzyni świata w boksie – Ewa ”Tygrysica” Piątkowska.

W tak zwanym co-main evencie zobaczymy starcie Zusje z Moniką Godlewską oraz ”Bagieta” vs ”Kamerzysta”.

Doszło do awantury!

Rafał Gawron co ciekawe podczas debiutu ma nie potrzebować szczęki… Powód? Zęby ”Sportowego Świra” będą wykręcone przed walką. 

W pewnym momencie doszło do mocnej wymiany zdań i mieliśmy przepychanki. Gawron od razu zaznaczył, że walka musi zakończyć się szybko, bowiem nie ma kondycji na długi pojedynek – co mogliśmy dostrzec, gdy doszło do face to face.

Sami zobaczcie:

https://www.youtube.com/watch?v=V8a8vmIixa8

Zobacz także:

Tyburski reaguje na zestawienie Murański-Bomba: Zostanie Ci zawalczyć z Mini Majkiem! Co wy na to?

Paweł Tyburski postanowił mocno zareagować, gdy organizacja High League oficjalnie ogłosiła zestawienie pomiędzy Mateuszem Murańskim, a Pawłem Bombą. ”Muran” dziesiątego grudnia podczas piątej edycji w Łodzi stoczy swój pierwszy pojedynek w wspomnianej freakowej organizacji. Warto zaznaczyć, że walka odbędzie się na zasadach K-1.

Don Kasjo o Załęckim: Ja mam co robić i jak widać on też! Ganiać na galach różnych ludzi! Widzieliście?

Kasjusz Życiński w rozmowie z TV Reklama ponownie został zapytany o Denisa ”Bad Boya” Załęckiego. ”Don Kasjo” nie ukrywa, że jest otwarty na takie zestawienie. Może to się nawet odbyć w małych rękawicach! Ponadto Kasjusz został zapytany o ostatni gorący temat z gali FAME MMA 16 w Gliwicach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis