MMA PLNajnowszeDenis ZałęckiIzu Ugonoh mocno o Denisie Załęckim: Ja nie lubię tego gościa! Nie podoba mi się…

Izu Ugonoh mocno o Denisie Załęckim: Ja nie lubię tego gościa! Nie podoba mi się…

Jak widać na tej linii sympatii nie będzie. Izu Ugonoh w rozmowie z portalem TV Reklama został zapytany o Denisa Załęckiego. Uznany pięściarz zapewnił, że nie lubi ”Bad Boya” i ponadto skomentował jego zachowanie względem doświadczonego Daniela Omielańczuka.

Załęcki

Przypomnijmy, że aktualnie Izu Ugonoh swoje pojedynki toczył w formule MMA. Był on przecież związany z największą organizacją w naszym kraju, a w ostatnim czasie mówiło się nawet o potencjalnym starciu z Tomaszem Sararą. Wszystko zakończyło się fiaskiem, a Ugonoh aktualnie jest wolnym zawodnikiem. Warto zaznaczyć, że Izu w przeszłości pytany o potencjalny start w freak fightach zaznaczał – że nie mówi nie!

Ugonoh w organizacji KSW stoczył trzy pojedynki. Ostatnie starcia to przegrane z Markiem Samociukiem.

Izu Ugonoh mocno o ”Bad Boyu”!

Izu Ugonoh jak widać nie jest fanem Denisa Załęckiego.

Ja nie lubię tego gościa. Nie podoba mi się to, co sobą reprezentuje i tyle. Lubię jego ojca, podoba mi się, jak walczy. Natomiast Denisa nie lubię. Obrażał moich kolegów bliskich jak Daniel Omielańczuk. Widziałem, co do niego wypisywał. Po prostu nie spodobało mi się to, jest małolatem, smarkaczem i gówniarzem. Nie powinien podbijać do takiego Daniela, który jest szanowanym sportowcem (…) Nie wydaje mi się, żeby było w czym się mierzyć. W boksie duże prawdopodobieństwo, że będzie kopał. Ma niskie umiejętności. Ostatnia walka była dla niego szansą, żeby się odbudować, pokazać, że potrafi to zrobić. Wybrał nawet dyscyplinę boks i zdecydował się kopać. Jest niepoważnym gościem. Trzeba się zastanowić, czy jeszcze da radę coś z tym gościem zrobić.

Zobacz także:

Specjalne losowanie turnieju pod Szalonego Reportera? Matysiak: Miałem tego nie mówić…

W ostatnim odcinku na kanale ”Szalonego Reportera” doszło do zaskakującej wypowiedzi. Tomasz Matysiak zapewnił, że miał tego nie mówić, ale ostatecznie powie! Freak fighter wyznał, że ma jokera, którego może wykorzystać, a w tej sytuacji przy pierwszej walce nie spotka się z… Jackiem ”Muranem” Murańskim. Jest to dość mocno zaskakująca wypowiedź biorąc pod uwagę, że przecież każdy z zawodników ma brać udział w losowaniu, a będzie to turniej.

Oktagon 43: Zwycięstwa Polaków w Pradze! Bryczek znów nokautuje! [WIDEO] Widzieliście?

Świetne informacje z stolicy Czech! Dwóch naszych reprezentantów wraca do ojczyzny z tarczą. Robert Bryczek (16-5) oraz Mateusz Legierski (9-1) wygrali swoje pojedynki na gali Oktagon 43.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis