MMA PLNajnowszeDaniel SkibińskiHybrid MMA 2: Daniel Skibiński wygrywa w 1. rundzie! Brazylijczyk doznał poważnej kontuzji

Hybrid MMA 2: Daniel Skibiński wygrywa w 1. rundzie! Brazylijczyk doznał poważnej kontuzji

Daniel ”Skiba” Skibiński (20-9) wraca na zwycięskie tory podczas main eventu gali Hybrid MMA 2. Polak już w pierwszej odsłonie pokonał ściągniętego w zastępstwie – Alissona Marreirę (7-6-1).

Skibiński

Reprezentant Ankosu Poznań jeszcze w 2021 roku mógł pochwalić się passą dwunastu zwycięstw z rzędu – w tym siedmiu zakończonych przed czasem. Skibiński dzierżył również pas Babilon MMA, ale jego głównym celem było oczywiście coraz bardziej realne UFC. Wszystko jednak runęło po gali UEA Warriors 24, gdy nasz reprezentant po 45-sekundach został znokautowany z rąk Tahira Abdullaeva. 

Polak związał się z czołową organizacją Cage Warriors, gdzie stoczył cztery walki. Początek był bardzo ciężki, bowiem ”Skiba” przegrał przed czasem z Justinem Burlinsonem oraz Jimem Wallheadem. Jedyne zwycięstwo w Cage Warriors nastąpiło na 150 edycji, gdy wypunktował Omiela Browna. Ostatnia walka na wyspach Daniela to przegrana przed czasem z Madarsem Felminasem.

Doświadczony 36-latek aż 25 walk kończył przed czasem w tym 20 przez poddanie. Leandro co ciekawe stoczył już jedną walkę w Polsce. Miało to miejsce na gali  Absolute Championship Berkut 29 w Warszawie, gdzie musiał uznać wyższość Musy Khamanaeva.

Kontuzja Brazylijczyka!

Rozpoczęło się od niskich kopnięć. Brazylijczyk szukał obalenia, ale Polak był na to gotowy i szybko wyszedł z tej sytuacji.

W pewnym momencie Alisson szukał wysokiego kopnięcia, przy którym doznał poważnej kontuzji. Walka została oczywiście błyskawiczne przerwana.

Skibiński po walce wyznał, że najlepsze lata przed nim i nie może się doczekać kolejnych pojedynków.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis