MMA PLNajnowszeMariusz PudzianowskiKolejny brat Pudziana zadebiutuje w MMA? Dominik: Są rozmowy! Nazwisko zobowiązuje!

Kolejny brat Pudziana zadebiutuje w MMA? Dominik: Są rozmowy! Nazwisko zobowiązuje!

To byłaby duża niespodzianka! Dominik Pudzianowski najstarszy z braci zapowiedział, że trwają rozmowy z organizacjami. Tym samym niewykluczone, że trzeci Pudzianowski spróbuje swoich sił w klatce! 

Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski już wielokrotnie udowadniał, że jest prawowitym zawodnikiem mieszanych sztuk walki. Wojownik z Białej Rawskiej jest nawet bliski walki o tytuł wagi ciężkiej w organizacji KSW. Kto wie – może w przyszłym roku dojdzie do starcia z Philem De Friesem. Póki co Mariusza czeka duże wyzwanie, bowiem siedemnastego grudnia zmierzy się z również legendarnym Mamedem Khalidovem.

Krystian Pudzianowski ma za sobą trzy pojedynki. 41-latek przed czasem odprawił Radosława Słodkiewicza, a następnie na gali Fight Exclusive Night musiał uznać wyższość Piotra ”Szeli” Szeligi. Discopolowiec ostatni pojedynek odnotował w czerwcu poprzedniego roku, gdy na MMA VIP 2 szybko odprawił Tomasza Chica.

Kolejny Pudzianowski w MMA?

Tego nie możemy wykluczyć! Dominik Pudzianowski w rozmowie z portalem fightsport.pl przyznał, że prowadzi rozmowy z freakowymi organizacjami i właśnie tam chciałby rozpocząć swoją przygodę.

Nazwisko zobowiązuje, żeby pokazać się z dobrej strony. Chcę zapracować na dobre imię. Czy to pójdzie w takim kierunku, jak planuję, to zobaczymy. Chciałbym się sprawdzić, z trenerami, co rozmawiam, jest potencjał. Trochę siły jest, na treningach fajnie wychodzi. Teraz trochę pracy i myślę, że w niedługim czasie będę chciał wyjść do ringu, a jestem akurat w trakcie rozmów z dwoma federacjami. Zobaczymy, co uda się z tego ugrać (…) Nie miałem parcia na szkło, ale w końcu mówię czemu nie spróbować. Zaczęło fajnie wychodzić i trenerzy widzą potencjał. Siła jest, kondycja nawet nie najgorsza. Trenerzy mówią ”Bierz się za robotę”. Podpatruję swoich braciszków no i jakoś to wychodzi. Oni nawet jeszcze o tym nie wiedzą – co planuję. To jest moja decyzja, dlaczego najstarszy z braci ma się konsultować z młodszymi.

Zobacz także:

Denis Załęcki po sytuacji z Szeligą: Obdukcja? Kolega chyba zapomniał czego ulica zabrania!

Denis Załęcki w mediach społecznościowych zabrał głos po sobotniej sytuacji z Piotrem Szeligą. ”Bad Boy” wyśmiał zawodnika FAME MMA. Do dużego zamieszania doszło na trybunach podczas 16 edycji w Gliwicach.

Bomba i Ambro wyrzuceni przez ochronę z gali FAME MMA 16! Powodem bijatyka! [WIDEO] Widzieliście?

Tu jest mocne spięcie! W sieci pojawiło się kolejne za kulisowe nagranie z gali FAME MMA 16, które w sobotę odbyło się w Gliwicach. Dawid Ambroziak postanowił podejść do Pawła Bomby. W pewnym momencie ”Ambro” wypłacił liścia Bombie i doszło do wymiany ciosów. Doszło do szybkiej interwencji ochrony.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis