MMA PLKSWKołecki o ostatniej walce Pudziana: Tym jestem rozczarowany! Nie pokazał charakteru wojownika!

Kołecki o ostatniej walce Pudziana: Tym jestem rozczarowany! Nie pokazał charakteru wojownika!

Szymon Kołecki (10-1) w rozmowie z portalem FanSportu.pl skomentował ostatni hitowy pojedynek pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim, a Mamedem Khalidovem. Była to walka wieczoru XTB KSW 77 w Gliwicach. Kołecki zdradził czym był rozczarowany – jeśli chodzi o postawę byłego rywala.

Pudzianowski

Od samego początku mieliśmy mocne ciosy z obu stron. Pojawił się klincz, z którego Mamed zdobył obalenie, ale nie mógł utrzymać długo rywala w parterze. Druga próba i tym razem efektowny rzut ze strony Khalidova. Mamed zachodzi za plecy rywala i bije serią ciosów. Sędzia zaraz był zmuszony przerwać pojedynek.

Szymon Kołecki zabiera głos!

Szymon Kołecki w rozmowie z FanSportu.pl skomentował ostatni pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem. 

Mówienie o sprzedajności walki jest nie na miejscu. Co innego stwierdzenie, że Mariusz Pudzianowski jest na tym etapie wychodzenia do walk, gdzie zakłada, że jeżeli ona pójdzie dobrze i będzie szansa na zwycięstwo, to będę walczył, natomiast jak coś pójdzie nie tak – to warto klepnąć, albo się poddać. To już inna sprawa, ale chłop ma 45 lat, ma swoje kontuzje, ma swoje doświadczenia. Także jak czuje zagrożenie, to po prostu się poddaje. To było widać w walce z Mamedem (…)  Stwierdził, że to już już jest koniec, klepnął i tyle. Także tym jestem rozczarowany, bo nie pokazał Mariusz charakteru wojownika, o który go kiedyś posądzałem, że jednak jest twardszym zawodnikiem. Tutaj dosyć szybko klepał, a nie jest to jego pierwsze klepanie w karierze. Chociaż ja też, żeby nie było, nie jestem przeciwnikiem klepania. Jak ktoś zakłada balachę, czy kogoś dusi, czy nie wiem dźwignię na nogę, to ja również klepie i nie mam z tym problemu.

Zobacz także:

Wielki boks pokaże, że naprawdę jest wielki? Szykuje się walka Tyson Fury vs Oleksandr Usyk!

Jeśli to wydarzy się naprawdę, to fani boksu będą mieli nie lada święto! Wszystko wskazuje na to, że dojdzie do długo wyczekiwanej walki na szczycie wagi ciężkiej Tyson Fury vs Oleksandr Usyk!

Załęcki nie żałuje ostatniej sytuacji z Szeligą! Mówi też o walce: To są szybko zarobione pieniądze! Co wy na to?

Taka walka w niedalekiej przyszłości wydaje się bardzo realna. Denis Załęcki w rozmowie z FanSportu.pl został zapytany o potencjalne starcie z Piotrem Szeligą. ”Bad Boy” ponadto wyznał, że nie żałuje ostatniej sytuacji, która miała miejsce za kulisami gali FAME MMA 16.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis