MMA PLMMAKlub MMA ukarany pięciocyfrową grzywną! Chodzi o szczepionki

Klub MMA ukarany pięciocyfrową grzywną! Chodzi o szczepionki

To nie żart – to naprawdę się dzieje! Klub MMA w Auckland został ukarany pięciocyfrową grzywną. W Nowej Zelandii już w tym momencie panuje kompletny rygor spowodowany sytuacją covidową.

Oliver

Ukarany został klub Oliver MMA prowadzony przez Steve’a i Krissy Oliverów. Panujące restrykcje mówią o tym, że w klubie mogą trenować tylko osoby zaszczepione. To samo obowiązuje personel. W wspomnianym klubie zostało to sprawdzone. Oczywiście znalazły się osoby, które nie przyjęły szczepionki.

Zostało to wdrożone przez WorkSafe – nowozelandzkiego regulatora pracy i bezpieczeństwa. Na klub została nałożona grzywna w wysokości 12 000 NZD (około 33 tysięcy złotych).

Naruszenia, takie jak to, będą traktowane poważnie. Firma kontynuowała swoją działalność z naruszeniem przepisów. To nie jest w porządku wobec dużej liczby firm i organizacji, które zmieniły sposób działania, aby zapewnić ludziom bezpieczeństwo – zapowiedział Simon Humphries szef specjalistycznych interwencji w WorkSafe.

Właściciel klubu Steve Oliver mimo dużej kary jest zdeterminowany i zapowiada, że klub dalej będzie otwarty dla niezaszczepionych. Jego zdaniem są oni nękani psychicznie poprzez następne obostrzenia.

Dbamy o nich i wprowadziliśmy dodatkowe środki, aby zapewnić, że pomagamy im uzyskać odpowiednie wsparcie i być tam dla nich … robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wszyscy byli szczęśliwi tutaj i bezpieczni.

Zobacz także:

Popisywał się w klubie, że jest najlepszym ulicznikiem! Weteran MMA zaprosił go na matę i dał mu nauczkę! Co wy na to?

Joe Riggs (50-18-1) to bez wątpienia jeden z najbardziej doświadczonych zawodników MMA na świecie. Dzień w dzień w klubie Amerykanina pojawiał się chłopak, który robił tak zwaną popisówę. Gwarantował, że jest najlepszy w walkach na gołe pięści. Weteran MMA postanowił dać mu nauczkę!

“Nie chcę łatwej walki” – zapowiedź walki wieczoru KSW 66: Ziółkowski vs Mańkowski [WIDEO] Widzieliście?

W sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź walki wieczoru nadchodzącej gali KSW 66, którą będzie pojedynek o pas mistrzowski wagi lekkiej Marian Ziółkowski vs Borys Mańkowski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis