MMA PLNajnowszeUFCPopisywał się w klubie, że jest najlepszym ulicznikiem! Weteran MMA zaprosił go na matę i dał mu nauczkę!

Popisywał się w klubie, że jest najlepszym ulicznikiem! Weteran MMA zaprosił go na matę i dał mu nauczkę!

Joe Riggs (50-18-1) to bez wątpienia jeden z najbardziej doświadczonych zawodników MMA na świecie. Dzień w dzień w klubie Amerykanina pojawiał się chłopak, który robił tak zwaną popisówę. Gwarantował, że jest najlepszy w walkach na gołe pięści. Weteran MMA postanowił dać mu nauczkę!

Riggs

“Diesel” walczył na całym świecie. Joe ma za sobą również walki w największej organizacji na świecie. Swój debiut w MMA odnotował już w 2001 roku.

Ostatnie pojedynki toczył na gołe pięści w organizacji Bare Knuckle Fighting Championship. Było emocjonujące starcie z Hectorem Lombardem czy szybkie zwycięstwo z Melvinem Guillardem.

Na każdego kozaka znajdzie się większy kozak!

Joe Riggs (50-18-1) w pewnym momencie nie wytrzymał! Do jego klubu przychodził młody chłopak, który wszystkim opowiadał jakim to nie jest kozakiem w walce na gołe pięści. Weteran MMA postanowił to sprawdzić i zaprosił go na matę. To była mocna nauczka!

Całe wideo poniżej:

https://www.instagram.com/tv/CXPjWlcJLrS/?utm_source=ig_embed

Zobacz także:

Kto zawalczy na Prime Show MMA? Zebraliśmy rozpiskę wydarzenia!

Wiemy już kto zawalczy na gali Prime Show MMA, która z przytupem pokazała się wczoraj polskiej publiczności! Nowa freakowa organizacja mieszanych sztuk walki zadebiutuje na polskim rynku już w lutym przyszłego roku!

Puszbarber chciał walczyć z Najmanem! Don Kasjo odpowiada: Nigdy tego śmiecia nie wezmę! Co wy na to?

Puszbarber to jeden z uczestników pierwszej edycji Prime Show MMA. Co ciekawe influencer liczył na walkę w boksie z Marcinem Najmanem. ”Don Kasjo” podczas konferencji prasowej od razu zareagował.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis