MMA PLGamrotMateusz Gamrot gotowy stoczyć kolejna walkę w UFC! Zastąpi swojego pogromcę?

Mateusz Gamrot gotowy stoczyć kolejna walkę w UFC! Zastąpi swojego pogromcę?

Foto: Facebook/ Mateusz Gamrot

Mateusz Gamrot (17-1) z niecierpliwością czeka na ogłoszenie drugiego pojedynku w największej organizacji na świecie. ”Gamer” chciałby zastąpić swojego ostatniego rywala. Na jakiej gali i kto byłby najbliższym przeciwnikiem?

Były podwójny mistrz KSW swój debiut w UFC odnotował siedemnastego października. ”Gamer” w Abu Dhabi miał zmierzyć się z Magomedem Mustafaevem. Ostatecznie nasz reprezentant podjął wyzwanie w postaci również debiutującego Gurama Kutateladze (12-2).

Warto wspomnieć, że dla wielu była to dyskusyjna decyzja sędziów. Statystyki były po stronie ”Gamera”, ale i co ważne słowa rywala po walce. Gruzin stwierdził, że nie wygrał tego pojedynku. Jest to zachowanie godne wielkiego wojownika, które nie zdarza się często!

Gamrot zastąpi swojego pogromcę?

Mateusz Gamrot (17-1) apeluje, aby zastąpić swojego ostatniego przeciwnika Gurama Kutateladze (12-2). Gruzin doznał kontuzji kolana.

Życzę ci wszystkiego dobrego Guram! Obyś szybko wrócił do zdrowia! Sean Shelby jestem gotów.

Tym samym Gamrot celuje w galę, która odbędzie się już trzynastego marca w Las Vegas. Przeciwnikiem naszego reprezentanta byłby Don Madge (9-3-1). Reprezentant RPA ma za sobą już dwie walki w UFC – obie wygrał. W debiucie 30-latek efektownie, bo na początku drugiej odsłony wysokim kopnięciem znokautował Te Edwardsa.

Mateusz Gamrot obecny jest w American Top Team, gdzie spędza przygotowania do swojego drugiego pojedynku w UFC.

Zobacz także:

Zusje: Fanom wydaje się, że będę walczyć w UFC! Zaskoczeni?

Zusje podczas nadchodzącej imprezy zmierzy się z Kamilą Wybrańczyk (narzeczoną Artura Szpilki). Stawką pojedynku pań będzie uczestnictwo w walce o pas mistrzowski FAME MMA, o który zwyciężczyni tego starcia zmierzy się w przyszłości z Martą Linkiewicz.