MMA PLNajnowszeFAME MMAKim jest Sheeya? Przeciwniczka Wiktorii Jaroniewskiej na FAME MMA 17!

Kim jest Sheeya? Przeciwniczka Wiktorii Jaroniewskiej na FAME MMA 17!

Kim jest Sheeya? Zarówno w przypadku gal sportowych, jak i freak-fightowych, zazwyczaj przykłada się większą uwagę do starć rozstawionych na górze karty walk. Jednakże, często się zdarza, że to walki z samego początku są tymi najlepszymi. Czy tak będzie tym razem? Wiktorię mieliśmy już okazję zobaczyć dwukrotnie w oktagonie. Kim jest jej rywalka, która już w ten piątek zadebiutuje w klatce? Przypatrzmy się postaci “Sheeyi”!

Jedyne starcie płci pięknej podczas siedemnastej odsłony FAME. Będąca na fali dwóch zwycięstw Wiktoria “Wiki” Jaroniewska stanie oko w oko z Klaudią Kołodziejczyk. Partnerka “Gimpera” na ten moment jest stawiana przez bukmacherów w roli wyraźnego faworyta. Fakt ten może trochę szokować ze względu na to, że w przeciwieństwie do swojej przeciwniczki, nie wejdzie do klatki po raz trzeci, lecz…pierwszy.

Postać “Sheeyi”

Klaudia jest ciekawą osobą nie tylko ze względu na to, że jest dziewczyną Tomasza Działowego. Już w wieku młodzieńczym uczęszczała na gimnastykę artystyczną, a od kilku lat trenuje sporty siłowe. Jest także trenerką personalną. Nadmienić trzeba, że ma brata i to nie byle jakiego! Dla osób, które o tym nie wiedziały może to być szok, gdyż mowa o…Natanie Marconiu!

Influencerka prowadzi aktywnie swoje social media. Na ten moment może się pochwalić 282 tysiącami followersów na “Instagramie”, a także ponad 140 tysiącami subskrybentów w serwisie “YouTube”. Wspomnieć należy także, że Klaudia prowadzi “Onlyfansa”. Z tego co wiadomo to jej tamtejsze wyniki są conajmniej satysfakcjonujące.

“Sheeya” wiek, wzrost

Klaudia Kołodziejczyk urodziła się 15 lipca 2001 roku, w związku z czym ma aktualnie 21 lat. Zawodniczka FAME ma 170 cm wzrostu.

Niedoszły, wcześniejszy debiut!

“Sheeya” początkowo miała zawalczyć z “Laluną” na FAME MMA 14. Niestety do tej walki nie doszło z powodu kontuzji Klaudii. Zastąpiła ją jej aktualna rywalka, Wiktoria Jaroniewska, która wypunktowała Katarzynę Alexander na pełnym dystansie. Co ciekawe, jednym z innych debiutantów na tej gali był jej partner, “Gimper”. Teraz na FAME 17 znów go ujrzymy. Czy możemy się spodziewać, że zobaczymy zarówno youtubera, jak i Klaudię przy okazji FAME 20?

Zobacz także:

FAME MMA 17: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

Fame MMA 17: Gdzie oglądać? Gala już w ten weekend. Największa organizacja freak fight powraca z kolejną galę do Krakowa! Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV – z tego artykułu dowiecie się najważniejszych rzeczy o najliższej gali FAME MMA 17.

Gamrot mocno odpowiada Chandlerowi: Przestań kłamać wszystkim ludziom dookoła…

Mateusz Gamrot postanowił zareagować w mediach społecznościowych. Polak odpowiedział na ostatnie słowa Michaela Chandlera. ”Gamer” już w przeszłości rzucał wyzwanie w kierunku Amerykanina.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis