MMA PLNajnowszeFAME MMAPPV FAME MMA 17: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, Jaka cena?

PPV FAME MMA 17: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, Jaka cena?

PPV FAME MMA 17 już dzisiaj! Przed nami 10 emocjonujących walk, które odbędą się w krakowskiej Tauron Arenie. Gala będzie jak zawsze płatna, a dostęp można wykupić przez specjalną platformę, którą przygotowała dla nas organizacja oraz na Polsat Box Go. Gdzie oglądać gale? Ile kosztuje PPV? Jaka będzie cena transmisji? Komplet informacji znajdziecie w tym artykule.

PPV FAME MMA 17: Transmisja stream online - gdzie oglądać? Ile kosztuje, Jaka cena?
Foto: PPV FAME MMA 17: Transmisja stream online - gdzie oglądać? Ile kosztuje, Jaka cena?

Gala FAME MMA dostępna tylko w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

PPV FAME MMA 17: Gdzie oglądać?

Konflikt pomiędzy włodarzem organizacji FAME MMA Boxdelem, a prezesem FEN Pawłem Jóźwiakiem ma swoje wzloty i upadki. Najpierw Jóźwiak został zaatakowany przez Boxdela na Face2Face przed galą, by następnie Michał przeprosił za swoje zachowanie tłumacząc, że poniosły go emocje. Jedno jest pewne, rzymska klatka dzisiaj zapłonie!

Zobacz także: FAME MMA 17: Karta walk pełna! Zobacz, kto walczy na najbliższej gali!

Walka wieczoru gali FAME MMA 17 dostarczy nam wielkich emocji. Pięściarz Kamil Łaszczyk wkraczający do świata freak fightów musi zmierzyć się nie tylko z Amadeuszem Ferrari, ale także z wielką presją, która towarzyszy tej walce. Co wydarzy się gdy “Szczurek” przegra pojedynek z władcą piekieł? Nie chcemy tego wiedzieć!

Marcin “Polish Zombie” Wrzosek po raz kolejny wystąpi na gali freakowej. Tym razem zmierzy się z Piotrem Szeligą, który jest bardzo pewny swojej wygranej. Czy podopieczny byłego zawodnika Gromdy i pogromcy Denisa Załęckiego da radę doświadczonemu Wrzoskowi?

FAME MMA 16: Cena, ile kosztuje?

Galę można wykupić na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest zakup licencji na Polsat Box, jest to jednak najbardziej kosztowne, gdyż trzeba zapłacić 40 zł.

Bardziej korzystną opcja jest zakup licencji na oficjalnej stronie organizacji famemma.tv. Są tam do wyboru dwie licencje w różnych cenach w zależności od tego czy chcemy mieć lepszy dostęp czy nie.

W tańszej cenie 34,99 zł możemy oglądnąć galę w słabszej jakości i nie mamy tam dostępu do dodatkowych materiałów , natomiast w wersji za 39,99 zł oglądniemy gale Fame MMA 17 w jakości Full HD, a także będziemy mieli długi dostęp do gali, bo aż 168 godzin po zakończeniu widowiska. Dodatkowo droższy dostęp daje nam możliwość oglądania loży szyderców i innych materiałów przygotowany przez Fame MMA dla abonentów premium.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis