MMA PLNajnowszeBez kategoriiFAME MMA 17: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

FAME MMA 17: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

Fame MMA 17: Gdzie oglądać? Gala już w ten weekend. Największa organizacja freak fight powraca z kolejną galę do Krakowa! Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV – z tego artykułu dowiecie się najważniejszych rzeczy o najliższej gali FAME MMA 17.

FAME MMA 17: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV
Foto: FAME MMA 17: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

Gala Fame MMA 17 dostępna tylko w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Organizacja przyzwyczaiła nas do dużej ilości mocnych walk na swoich rozpiskach. Tak też jest tym razem, gdyż na 17 edycji gali zobaczymy aż 10 pojedynków, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

FAME MMA 17: Kiedy gala?

W walce otwarcia zobaczymy dziewczynę Gimpera, Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk, dla której będzie to debiut w Fame. Trenerka fitness pierwotnie miała wystąpić na 14 edycji gali, ale z powodu kontuzji musiała wycofać się z tego starcia. Jej przeciwniczką będzie Wiktoria Jaroniewska, która ma już za sobą dwa wygrane starcia we freak fightach. Będzie to jedyna walka Pań na piątkowej gali.

W kolejnym starciu zobaczymy powracającego po banie Rafonixa, który zmierzy się z Mikołajem Mixerem Magdziarzem. Obaj panowie są po przegranych, więc na pewno ktoś choć trochę odbuduje swoją pozycję po tej walce.

FAME MMA 17: Gdzie oglądać?

Następnie zobaczymy pierwszą walkę K1 i to w małych rękawicach! Były zawodnik KSW, Marcin “Polish Zombie” Wrzosek podejmie Piotra Szeligę. Z pewnością dla “Szeliego” będzie to kolejny ciężki sprawdzian, tym bardziej, że powraca po przegranej z Normanem Parke której doznał na FAME MMA 14.

Zobacz także: Łaszczyk odpowiada na słowa trenera Raubo: Siła to nie wszystko! Ferrari może ważyć…

W Krakowie w końcu doczekamy się debiutu Roberta Karasia, który zmierzy się z raperem Filipkiem. Każdy jest ciekawy, czy triatlonista w MMA pokaże taki sam upór jak przy pokonywaniu wielodystansowych odcinków w pływaniu, biegach czy na rowerze.

FAME MMA: Data, miejsce, godzina

Na gali tej zobaczymy także, starcie jednego z włodarzy FAME MMA, który będzie chciał rozwiązać konflikt z prezesem organizacji FEN, Pawłem Jóźwiakiem. Starcie zapowiada się bardzo ciekawie, tym bardziej, że Boxdel bardzo poważnie potraktował przygotowania do tej walki.

FAME MMA 16: Transmisja w PPV

W walce wieczoru dojdzie do prawdziwego sprawdzianu dyscypliny jaką jest boks. W pojedynku tym polski pięściarz, kategorii super piórkowej zmierzy się z królem freak fightów, Amadeuszem Ferrarim. Walka odbędzie się na zasadach MMA i zarówno Łaszczyk jak i Ferrari, są przekonani, że wyjdą zwycięsko z tego starcia. Dostęp do FAME MMA 17 PPV można kupić TUTAJ!.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis