MMA PLNajnowszeGamrotGamrot mocno odpowiada Chandlerowi: Przestań kłamać wszystkim ludziom dookoła…

Gamrot mocno odpowiada Chandlerowi: Przestań kłamać wszystkim ludziom dookoła…

Mateusz Gamrot postanowił zareagować w mediach społecznościowych. Polak odpowiedział na ostatnie słowa Michaela Chandlera. ”Gamer” już w przeszłości rzucał wyzwanie w kierunku Amerykanina.

Gamrot

Gamrot ostatni pojedynek stoczył w październiku na gali UFC 280 w Abu Dhabi. Reprezentant American Top Team i Czerwonego Smoka udowodnił, że może rywalizować z ścisłym topem wagi lekkiej. Gamrot po pełnym dystansie przegrał na punkty z Beneilem Dariushem. Wcześniej ”Gamer” mógł pochwalić się passą czterech zwycięstw z rzędu – w tym trzy zakończył przed czasem.

Chandler na kanale ”Michael Bisping Podcast” odpowiedział na parę pytań. Padło pytanie o wyzwanie rzucone przez Armana Tsarukyana. Michael w tej sytuacji wspomniał również o naszym reprezentancie Mateuszu Gamrocie.

Nie odpowiedziałem mu, bo nawet nie widziałem żadnej jego walki. Nie próbuję nikogo obrazić. Nie, nie mówię, że ”nie wiem, kto to jest!”. Powiedziałem tylko, że nie widziałem jego walk. Znaczy, wiem, że bił się z Gamrotem, ale… Żadnej walki Gamrota też nie widziałem. Oczywiście doceniam to wyzwanie. Dokładnie tak samo postąpiłbym na jego miejscu, ale… Nie, dzięki, stary. Siedzimy tutaj i rozmawiamy o Conorze i TUF-ie, więc myślicie, że przejmuję się jakimś, kurna Armanem Tsarukyanem.

Gamrot reaguje!

Mateusz Gamrot postanowił w mediach społecznościowych mocno zareagować na ostatnie słowa Michaela Chandlera.

Michael, przestań kłamać wszystkim ludziom dookoła, obudź się już po ostatnim duszeniu i nie bój się walczyć. Zróbmy to w maju na UFC w Miami!

Zobacz także:

Kim jest Robert Karaś? Przeciwnik Filipka na gali FAME MMA 17!

Już w piątek odbędzie się gala FAME MMA 17 w Krakowie. Tym samym postanowiliśmy, abyście bardziej poznali uczestników zbliżającego się freakowego wydarzenia. Na pierwszy ogień sportowiec z krwi i kości – Robert Karaś, który w Tauron Arenie stoczy swoją pierwszą walkę. Będzie to typowo sportowe starcie z Filipem ”Filipkiem” Marcinkiem.

Tańcula ostro o Bombie: Pokonałeś Murańskiego i już wielka gwiazda się zrobiłeś? [WIDEO]

Arkadiusz Tańcula w rozmowie z naszym portalem został zapytany o Pawła Bombę. Przypomnijmy, że Bomba w ostatniej walce pokonał Mateusza Murańskiego. Arkadiusz Tańcula dwukrotnie walczył z Jackiem Murańskim oraz z wspomnianym Mateuszem. Wielu fanów twierdziło, że był to największy konflikt w historii freak fightów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis