MMA PLZapasyKim jest Olgierd Michalski, poszukiwany w sprawie pobicia Dominika Sikory w Poznaniu?

Kim jest Olgierd Michalski, poszukiwany w sprawie pobicia Dominika Sikory w Poznaniu?

Olgierd Michalski to 42-letni mieszkaniec Poznania, który jest poszukiwany przez policję w sprawie zagadkowej śmierci poznańskiego zapaśnika Dominika Sikory.

Kim jest Olgierd Michalski, poszukiwany w sprawie pobicia Dominika Sikory w Poznaniu?

O sprawie śmierci zawodnika klubu KS Sobieski Poznań pisaliśmy na łamach MMAPL już niejednokrotnie. Ostatnio cytowaliśmy relacje świadków oraz informowaliśmy o posiadaniu przez policję nagrania z momentu uderzenia Sikory na poznańskim Starym Runku.

Teraz – dzięki informacji udostępnionej przez Głos Wielkopolski (oryginał -> TUTAJ) dowiadujemy się kim był 42-letni Olgierd Michalski, którego poszukuje poznańska policja. Jak się okazuje, był on doskonale znany poznańskim służbom.

“42-letni Olgierd Michalski jest znany poznańskiej policji. W 2017 roku awanturował się na poznańskich Jeżycach, zaczepiał przechodniów. Gdy przyjechali policjanci, zaczął uciekać. Po chwili wywiązała się szarpanina. Jak relacjonował później Andrzej Borowiak, rzecznik KWP, mężczyzna był pod wpływem środków psychoaktywnych. Chwycił za broń, która wypadła jednemu z policjantów. Udało mu się oddać kilka strzałów z broni, którą trzymał również policjant. Był pobudzony i agresywny. Policjanci użyli wobec niego paralizatora. Później w jego mieszkaniu znaleziono anaboliki.

Za sprawę z 2017 roku został tymczasowo aresztowany, ale później wyszedł na wolność.

Poszukiwany Olgierd Michalski pracował w jednym z poznańskim klubów fitness jako trener personalny. W mediach społecznościowych przedstawia się jako miłośnik ekstremalnych zajęć, w tym MMA. W internecie umieszczał zdjęcia z zawodów sportowych w kettlebells. Wyglądem przypominają odważniki, są stosowane w sportach siłowych.

Jeśli mężczyzna zostanie zatrzymany, może usłyszeć zarzuty związane ze spowodowaniem ciężkiego uszczerbku na zdrowiu prowadzącego do śmierci. Grozi za to nawet dożywocie.” – czytamy w Głosie Wielkopolskim.

POSZUKIWANY W ZWIĄZKU ZE ŚMIERCIĄ DOMINIKA SIKORYW związku ze sprawą śmierci Dominika Sikory – sportowca, zawodnika…

Opublikowany przez KS Sobieski Poznań Piątek, 7 lutego 2020

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis