MMA PLNajnowszeONE ChampionshipKierczyńska już za dwa tygodnie stoczy drugą walkę w One Championship! Znamy szczegóły!

Kierczyńska już za dwa tygodnie stoczy drugą walkę w One Championship! Znamy szczegóły!

Nasza reprezentantka Martyna Kierczyńska została wysłuchana! Podopieczna Macieja Domińczaka już za dwa tygodnie stoczy swój drugi pojedynek w prestiżowej organizacji One Championship. Polka wystąpi ósmego marca na gali ONE Fight Night 20 w Tajlandii, a dokładnie w Bangkoku. Będzie to kolejna walka w legendarnym miejscu jakim jest Lumpinee Boxing Stadium.

Kierczyńska

Reprezentantka Legion Głogów postanowiła przyjąć walkę w zastępstwie – warto zaznaczyć, że była w treningu i w formie. Martyna wystąpiła w Bangkoku, gdzie zmierzyła się z zawodniczką publiczności – Nat ”Wondergirl” Jaroonsak. Tajka mocno rozpoczynała pierwszą i drugą rundę, ale w walce była bezradna. Często Nat szukała ratunku w klinczu, ale i z niego sporo zbierała kolan. Koniec walki nastąpił w drugiej rundzie.

Start naszej reprezentantki spodobał się wielu kibicom One Championship. Martyna zebrała mnóstwo pochwał i gratulacji choćby od byłej mistrzyni UFC – Joanny Jędrzejczyk. Pod wielkim wrażeniem debiutu Kierczyńskiej był także właściciel organizacji One Championship.

Znamy szczegóły!

To już oficjalnie! Martyna Kierczyńska szybko wraca do ringu. Polka ósmego marca wystąpi na gali ONE Fight Night 20 w Bangkoku, gdzie jej przeciwniczką będzie zawodniczka z Białorusi – Ekaterina Vandaryeva.

33-latka posiada na swoim koncie mnóstwo sukcesów. Jest choćby trzykrotną złotą medalistką Mistrzostw Świata w boksie tajskim.

Jeszcze w 2016 roku pokazywała się z naprawdę dobrej strony w Chinach w organizacji Kunlun Fight. Swoją szansę w One Championship dostała w 2019 roku, gdy przegrała przez nokaut w Tokio z Janet Todd. Białorusinka w One stoczyła cztery walki i z żadnego nie wyszła zwycięsko. Warto jednak zaznaczyć, że były to nie łatwe przeciwniczki, a dwie walki kończyły się niejednogłośną decyzją sędziów i większościową decyzją sędziów. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis