MMA PLBez kategoriiKhamzat Chimaev wyzywa do walki legendę! Czy to dojdzie do skutku?

Khamzat Chimaev wyzywa do walki legendę! Czy to dojdzie do skutku?

Khamzat Chimaev to gość, którego nie trzeba przedstawiać. Powiedzieć, że wszedł z buta do amerykańskiego hegemona to tak jakby nie powiedzieć nic. Charakteryzuję się on ogromną pewnością siebie, która jest bardzo mocno odczuwalna. Już po pierwszym zwycięstwie w UFC wyzywał do walki Kamaru Usmana i Israela Adesanye tej samej nocy. Początkowo był mocno wyśmiewany, z oczywistych względów – nie walczył z topem. Teraz to się zmieniło, w swojej ostatniej walce zdeklasował Li Jinglianga, który był jedenasty w rankingu, a niedawno pokonał Jacka Hermanssona w formule grapplerskiej. Oczywiście wiele osób już zmieniło narrację i coraz bardziej poważnie traktują zapowiedzi Chimaeva.

,,Borz” nie tylko charakteryzuję się pewnością siebie, bo też chęcią walki. Praktycznie codziennie można czytać o jego nowych wyzwaniach do walki, chce być aktywny. Tego mu odmówić nie można. Jeśli jesteście zainteresowani jego przeszłością to odsyłam do tego artykułu –> Chimaev o swojej przeszłości, wojnie i rodzinie.

Chimaev wyzywa do walki legendę!

Dziś powiem o jego kolejnych poczynaniach medialnych, bowiem wyzywał do walki niepodważalną legendę UFC – Georges St-Pierre. Szwed z czeczeńskimi korzeniami zachęca do takiej walki w swoim ostatnim wpisie na twitterze, wpis brzmi następująco.

,,Nowy król UFC vs Legenda. Co o tym myślicie?”

I oznaczył Kanadyjczyka. W mojej opinii sam pomysł na zestawienie bardzo ciekawe, na pewno byłaby to medialna i kasowa walka. Było wiele plotek mówiących o tym, że St-Pierre ma zamiar powrócić na jakieś medialne i elektryzujące środowisko walki. No nic, pozostaję czekać na odpowiedź legendy sportów walki.

Zobacz także:

Walka 10vs10 wkrótce, czekacie?

Tak to prawda! Denis Załęcki chce zorganizować na The War walkę 10 na 10!

Młody wilk vs. Legenda? Chcecie tego?

Cezary Oleksiejczuk po minionej gali FEN 37 nie zamierza spoczywać na laurach! Nowokoronowany mistrz wagi półśredniej chce drugiego tytułu mistrzowskiego i starcia z legendarnym na polskim podwórku Michałem Materlą!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis