MMA PLArchiwumKhamzat ChimaevKhamzat Chimaev o Kamaru Usmanie przed UFC 294: On jest jak iPhone 5, a ja jestem jak iPhone Pro

Khamzat Chimaev o Kamaru Usmanie przed UFC 294: On jest jak iPhone 5, a ja jestem jak iPhone Pro

Już w najbliższy weekend, a dokładnie w sobotę 21 października w Abu Dhabi na gali UFC 294 dojdzie do bardzo ważnego pojedynku w wadze średniej. Przed tą konfrontacją, Khamzat Chimaev wypowiedział się o swoim rywalu – Kamaru Usmanie.

Khamzat Chimaev o Kamaru Usmanie przed UFC 294

Nigeryjczyk to były mistrz wagi półśredniej, który wszedł do walki z Czeczenem w zastępstwie za kontuzjowanego Paulo Costę. Mimo wycieczki do wyższej kategorii wagowej, Usman przekonuje, że ma umiejętności, by zadać Chimaevowi pierwszą porażkę w jego karierze

Inne zdanie na ten temat ma za to Czeczen.

Khamzat Chimaev o Kamaru Usmanie przed UFC 294: On jest jak iPhone 5, a ja jestem jak iPhone Pro

Podczas dnia medialnego przed galą UFC 294, Chimaev przekonywał, że docenia umiejętności swojego najbliższego przeciwnika, ale jednocześnie jest świadomy tego, iż będzie mierzył się z dużo lepszą wersją samego siebie.

Chimaev porównał siebie i Usmana do popularnych telefonów:

“Oczywiście od pierwszego dnia, odkąd przybyłem do UFC, to wszyscy mówią tylko: Khamzat, Usman, Khamzat, Usman. Nasze umiejętności zapaśnicze, nasz striking, wszystkie te rzeczy – one są porównywane. Usman jest wojownikiem podobnym do mnie, ale jest starą wersją. Ja jestem nową wersją, inną. Kiedy wychodzą iPhone’y, to on jest iPhone 5, a ja jestem jak iPhone Pro.”

Dodatkowo Czeczen jest przekonany o tym, że Kamaru Usman za walkę z nim zgarnie bardzo duże pieniądze:

“Ten gość przychodzi tylko, by zarobić dużo pieniędzy. Wydano na tę walkę dużo kasy. Myślę, że zarobi bardzo dużo na walce ze mną. To pieniądze zupełnie innego poziomu. Dlatego tutaj jest.”

A Wy komu będziecie kibicować w tej konkretnej walce? Jesteście Team Usman czy Team Chimaev?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis