MMA PLUFCKevin Lee zerwał więzadła w drugim kolanie: “Jeb**ć 2020”

Kevin Lee zerwał więzadła w drugim kolanie: “Jeb**ć 2020”

Foto: UFC.com
Foto: UFC.com

Kevin Lee zerwał drugie więzadła krzyżowe (ACL) w drugim kolanie! Jeden z czołowych zawodników wagi lekkiej na świecie musi poddać się drugiej operacji na przestrzeni kilku miesięcy.

Lee pierwszą operację ACL w lewym kolanie przeszedł w maju tego roku. Po czterech miesiącach ponownie będzie musiał udać się na operację. Tym razem zawodnik UFC zerwał więzadła w prawym kolanie.

Kevin Lee zerwał więzadła w drugim kolanie: “Jeb**ć 2020”

Były pretendent do tytułu mistrzowskiego UFC o swoim stanie zdrowia poinformował fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dodał także tekst, mówiący że “obecnie wszystko jest w rękach Boga, ale i tak jebać 2020 rok!”:

View this post on Instagram

It’s in Gods hands but FUCK 2020

A post shared by Kevin Lee (@motownphenom) on

Teraz przed Lee długa droga do pełnego wyzdrowienia. Zawodnik UFC będzie musiał przejść kolejną operację i nie wiadomo, czy po dwóch tak poważnych zabiegach w niedługim odstępie czasowym będzie mógł wrócić do oktagonu w dobrej formie.

Sam twierdzi, że kolejne zerwanie więzadeł to “decyzja Boga, który chce sprawić, by miał mocniejsze kolana”, ale mimo to jego przyszłość poddana jest poważnej próbie.

Kevin Lee od czasu swojej walki o pas mistrzowski wagi lekkiej w 2017 roku, w każdym kolejnym występie miał ogromne kłopoty ze zrobieniem wagi. Obecnie w ostatnich sześciu pojedynkach wygrał tylko dwa razy.

Zobacz także:

Ostatni pogromca ”Bestii” chętnie da mu rewanż!

Wielki Mike Tyson (50-6, 44 KO) wraca na ring, aby dwunastego września zmierzyć się z Royem Jonesem Jr (66-9-1). Starcie legend fani będą mogli zobaczyć w usłudze PPV w cenie 50 dolarów. Nie brakuje następnych chętnych do walki z ”Bestią”!

Przed FEN 29: zapowiedź walki Zieliński vs Belluardo

Przed FEN 29 w Ostródzie organizacja sterowana przez Pawła Jóźwiaka zaprezentowała wideozapowiedź kolejnego ciekawego pojedynku nadchodzącej gali.

FAME MMA 7: ”Stifler” będzie chciał sprawić niespodziankę. Przygotowania w Ankosie Poznań!

O debiucie Damiana Zduńczyka w FAME MMA wspomniało się już parokrotnie. W końcu były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zamelduje się w klatce. Nastąpi to podczas najbliższej 7 edycji, gdy w walce wieczoru zmierzy się z faworyzowanym Popkiem Monsterem (3-4).