MMA PLArchiwumKSWKęsik do Romanowskiego na ważeniu: Czaruś to jest w 13 posterunku, jutro idę ku**a po Ciebie! [WIDEO]

Kęsik do Romanowskiego na ważeniu: Czaruś to jest w 13 posterunku, jutro idę ku**a po Ciebie! [WIDEO]

Podczas ceremonii ważenia doszło do wymiany zdań! Już jutro odbędzie się gala KSW 74 w Ostrowie Wielkopolskim. Tomasz Romanowski (16-8) stoczy swój pojedynek w kategorii średniej! ”Tommy” zmierzy się z Cezarym Kęsikiem (13-2). Już na papierze ten pojedynek gwarantuje dużo emocji.

Romanowski

W main evencie pas kategorii ciężkiej będzie bronił Phil De Fries (21-6). Jego przeciwnikiem będzie niebezpieczny Ricardo Prasel (13-3). Brazylijczyk po dwóch efektownych zwycięstwach dostanie szansę mistrzowską.

W tak zwanym co-main evencie Damian Janikowski (7-4) ponownie stanie przed naprawdę wielkim wyzwaniem. Medalista olimpijski w zapasach skrzyżuje rękawice z byłym zawodnikiem UFC – Tomem Breese (14-3).

Wymiana zdań!

Podczas dzisiejszej ceremonii ważenia doszło do wymiany zdań pomiędzy Cezarym Kęsikiem (13-2), a Tomaszem Romanowskim (16-8).

Paulina Klimek: Polski czołg. Zostało powiedziane w trailerze, że tym razem wjedzie na minę. Jak to skomentujesz?  

Cezary Kęsik: Skomentuje, to tak. ”Tommy” niejednokrotnie mówił na mnie Czaruś. Czaruś to jest w 13 posterunku, ja jestem Cezary. Już jutro idę ku**a po Ciebie!

Paulina Klimek: Tym razem z twojej strony Tomek jest dopięte na ostatni guzik. I co przygotowałeś nam, żeby tym razem jeszcze podkręcić te passe zwycięstw? (która już jest obiecująca).

Tomasz Romanowski: No co? Czaruś tylko tak pi**doli. Jutro będzie uciekał oczami jak przed chwilą na ważeniu także. Idę po niego i on dobrze o tym wie. Do jutra.

Cała sytuacja poniżej:

Zobacz także:

Konferencja przed UFC 279 odwołana! Dantejskie sceny na zapleczu, Dana White: Nigdy czegoś takiego nie widziałem [WIDEO] Widzieliście?

Wczoraj miała odbyć się konferencja prasowa przed UFC 279, ale została ona… odwołana tuż przed jej rozpoczęciem! O sprawie poinformował szef UFC Dana White zaznaczając, że jest to efekt tego, co działo się na zapleczu. A tam doszło do wydarzeń, których szef UFC nigdy wcześniej nie widział.

Bombardier zapowiada nokaut w starciu z Zuluzinho: Wygram w pierwszej rundzie! Co wy na to?

Ważący około 180 kilogramów weteran Pride “Zuluzinho” zmierzy się ze 150-kilowym senegalskim “Bombardierem”, którego polscy kibice pamiętają z walk z Mariuszem Pudzianowskim na KSW 64 oraz “Stiflerem” na Prime MMA Show 2. To będzie pojedynek, jakiego świat jeszcze nie widział! – Pobijemy wszystkie rekordy! – zapewnia “Bombardier”, który zamierza zwyciężyć przez KO w 1. rundzie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis