MMA PLNajnowszeUFCKonferencja przed UFC 279 odwołana! Dantejskie sceny na zapleczu, Dana White: Nigdy czegoś takiego nie widziałem [WIDEO]

Konferencja przed UFC 279 odwołana! Dantejskie sceny na zapleczu, Dana White: Nigdy czegoś takiego nie widziałem [WIDEO]

Wczoraj miała odbyć się konferencja prasowa przed UFC 279, ale została ona… odwołana tuż przed jej rozpoczęciem! O sprawie poinformował szef UFC Dana White zaznaczając, że jest to efekt tego, co działo się na zapleczu. A tam doszło do wydarzeń, których szef UFC nigdy wcześniej nie widział.

Konferencja przed UFC 279 odwołana

W czwartek w MGM Grand Garden Arenie w Las Vegas miało dojść do konferencji prasowej z udziałem m.in. bohaterów walki wieczoru gali – Khamzata Chimaeva i Nate’a Diaza. Zanim jednak do tej konferencji doszło, na zapleczu miało dojść do ogromnej awantury, która sprawiła, że spotkanie medialne zostało odwołane.

Konferencja przed UFC 279 odwołana! Dantejskie sceny na zapleczu, Dana White: Nigdy czegoś takiego nie widziałem

Informację o anulowaniu konferencji prasowej podał dziennikarzom szef UFC. Dana White jednak nie chciał mówić wprost o tym, co spowodowało odwołanie tego wydarzenia, ale ze względów bezpieczeństwa lepiej, by się ono nie odbyło.

Później jednak, ciągnięty za język przez przedstawicieli mediów przyznał, że odwołanie konferencji prasowej to skutek sprzeczki, którą zapoczątkowało zakulisowe starcie Kevina Hollanda z Khamzatem Chimaevem oraz narastająca niechęć między ekipami Czeczena i Amerykanina:

“Wiele szalonych rzeczy się tam wydarzyło. Nie wiem nawet jak to nazwać. Niezależnie od tego, ile lat w tym siedzę, 22 lata, czy jakkolwiek długo, to nigdy czegoś takiego nie widziałem. Rozpętało się tutaj piekło. Nie wiem nawet jak to nazwać. Odwołaliśmy konferencję, ale to nie zrobiliśmy dobrej roboty, nie mogąc do niej doprowadzić. Obóz Diaza pojawił się w 57 osób, ludzi od Khamzata było 30. Kręciło się tam na zapleczu mnóstwo facetów, to szalone. Absolutnie szalone. Nie musisz być naukowcem od rakiet, by zorientować się dokąd zmierza to wszystko.”

Zobacz także:

Dariusz Michalczewski mocno o powrocie Adamka: Ja byłem najlepszy, jest daleko za mną!

Dariusz Michalczewski (48-2, 38 KO) były mistrz świata federacji WBO, WBA, IBF w kategorii półciężkiej oraz WBO w kategorii junior ciężkiej wypowiedział się o powrocie Tomasza Adamka (53-6, 31 KO). Były pięściarz wyznał co jego zdaniem może być powodem powrotu ”Górala” na ring. Ponadto ”Tiger” zapewnił, że był najlepszy i tym samym lepszy od Adamka – co pokazują liczby.

Organizacja Trybsona ma duże kłopoty? Uczestnik gali zabiera głos: Zostałem oszukany!

Siedemnastego czerwca odbyła się pierwsza edycja nowego freakowego projektu – Fist Universe. Jest duży problem? Głos zabrał uczestnik gali Pawła ”Trybsona” Trybały.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis